2726
عنوان

اهنگ غمگین

628 بازدید | 26 پست

ی چندتا خوب و غمگین بهم معرفی کنین دلم کرفته گوش میکنم گریه کنم سبک میشم

ی جوری دوری و ی جوری گم شدم که باورم نمیشه کسی که عاشقه محاله بگذره از اون که زندگیشه        لطفابرای رسیدن به عشقم برام صلوات بدین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شاید بهشت.شروین حاجی اقا پور

هر جای شهرو میگردم.علی یاسینی

لیلا.مازیار فلاحی

برگرد.علی یاسینی

همین حوالی.شهاب مظفری

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
شاید بهشت.شروین حاجی اقا پور هر جای شهرو میگردم.علی یاسینی لیلا.مازیار فلاحی برگرد.علی یاسینی هم ...

اینم خوشگله

ایهام.جانا-خدانگهدار

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺

فقط گله محسن یاحقی

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
2706