2737
2734
عنوان

چجوری شاد باشیم

180 بازدید | 31 پست

من شوهرم آدمه بیخیالیه نه ذوق مسافرت داره نه ذوق خوردن داره نه ذوق پوشیدن داره نه ذوق *چیز* داره فقط میره سرکار میاد میخوابه دوباره میره چیکارش کنم منم کاملااا با اون متفاوتم خیلی آدمه پرحرفیم جنب و جوش دارم ولی از وقتی بچه دار شدم حس میکنم دارم افسرده میشم شدم زن خونه دار فقط خوبی زندگیمون اینه که خونه و ماشین داریم ماشینم همیشه زیر پامه میگه هرجا دوس داری برو از نظر مالی هم خوبیم فقط احساس مهر و محبت تو خونمون نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

باید سعی کنی تنهایی هم شاد باشی

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

شما رابطتو باخدا قوی کن خوش میشی همین که میفهمی خداروشکر بچم سالمه خداروشکر مستاجر نیستم خداروشکر ماشین داریم خداروشکر کنی برای داشته‌است خوش میشی اگه بری بیمارستان و سرطانیارو ببینی خوش میشی اگه بری مستاجر ارو ببینی خوش میشی 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
شما رابطتو باخدا قوی کن خوش میشی همین که میفهمی خداروشکر بچم سالمه خداروشکر مستاجر نیستم خداروشکر ما ...

براي اينكه خوش بودن به استارتر ياد بدي كلي انرژي منفي دادي حالم بد شد

خداوندا مرا به حال خود رها مكن
2706