2737
2734
عنوان

پیر مرد ۸۰ ساله پدر شده 😶😶😶

| مشاهده متن کامل بحث + 1697 بازدید | 117 پست
از حضرت علی حدیث داریم که هرکس غیبت کند انگار گوشت برادر مرده خود را خورده است ...غیبت جزو گناهان کب ...

ببخشید ولی شما معنیه غیبت رو میدونید چیه؟

ما که اون آقا رو نمیشناسیم

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه بلند شدی گفتم راحت باش  به افتخار آقایون بلند نشید  بعد گفتم بفرمائید  😅😅😆😆 ...

الان دیگه اینجا سایت غیبت و فلانه شما اینجا چکار میکنید پس امید جان 

لابد اتم میشکافید ؟ اها درسته

نظرات من قرار نیست به مذاقت خوش بیاد 
2738
عقیم  که نمی کنن  میل جنسیشون سر جاشه فقط اسپرمارو از بین میبرن که قدرت باروری نداشته باشه

خب همون عقیم میشه دیگه😁عقیم یعنی اسپرمارو از بین میبرن

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
بشناسید یا نشناسید غیبته ‌‌استاتر که میشناسه

بشناسه . مهم اینه که ما نمیشناسیم. یه کم مطالعه دینی داشته باشید متوجه ی حرفم میشید. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2706