2726
عنوان

دیروز امتحان داشتم هواسم نبوده فکر مردم امروزه امتحانم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 249 بازدید | 24 پست

این یکی از کابوسای کل دوران تحصیل من بود هنوزم خوابش رو میبینم. خواهرم دبیرستان اشتباه خونده بود واسه امتحان فک کنم دوباره ازش گرفتم. تو دانشگاهم یکی از دوستام اینطور شد فک کنم دوباره مجبور شد درس رو برداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدا سرت ترم تابستون برش دار...اول برو با استادت صحبت کن اگر استادت خوب باشه ازت امتحانو میگیره تاریخ ...

وای دقیقا ...انقدر حرص الکی خوردم اخرشم مدرک و هنوز نرفتم بگیرم از دانشگاه میگم همونجا باشه🙄

‏برای اینکه کمتر آسیب ببینیدفاصله‌ها را رعایت کنید چه در رانندگی و چه در زنـدگی   

برو یه گواهی بیار و حذف پزشکی کن.....‌با لابی و پارتی بازی...بهترین راهه

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  
2728
وای دقیقا ...انقدر حرص الکی خوردم اخرشم مدرک و هنوز نرفتم بگیرم از دانشگاه میگم همونجا باشه🙄

۳سال لیسانس گرفتم مدرکم همونجا مونده پیششون😂😂😎😎😎

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

دوبار این بلا سرم اومد...دفعه اول زار زار گریه کرده بودم چون میدونستم نمرم کمتر از 18 نمیشد و الکی الکی این نمره خوبو ازدست دادم..

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
حذف پزشکی کن

یعنی چی عزیزم

ميشه واسه مادر شدنم لطف کنید صلوات بفرستين و دعام کنین خدا بهم بچه هاي سالم وصالح بده ممنونتون ميشم محتاج دعاهاتون هستم ! 🙇🙇🙇🙇🙏🙏بعد چندسال چشمم به نوشتم خورد😭الان خدارو شکر دوتا بچه سالم دارم😍