2733
2734
عنوان

5روز ازموعد پریم گذشته

170 بازدید | 11 پست

امپول اچ سی جی زده بودم یدونه16سیکل ویدونه23سیکل..کیا میدونن درصورت عدم بارداری ...بااین پروسه امپولها کی باید بی بی بزنم...یا اگه باردارنباشم کی پری میاد

منم ۴ روز از پریودم گذشته روز موعدم یه کم لک خون داشتم تا دیروز یه کم لک بود ولی الان فقط یه کم ترشح زرد دارم نمیدونم عفونت دارم یا چی 

کاربر سال ۹۵ هستم، دوستدار نی نی سایت و همه ی نی نی سایتی های عزیز          خدایا فقط تن سالم و دل خوش 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
الان تقریبا 35 سیکل

فردا تست بزار انشالله مثبته

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2738
الان تقریبا 35 سیکل

از آمپول دومت ۱۴ روز گذشت برو آز ان شاءالله بارداری

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
چن بار زدم منفی بود.یدونه 27 سیکل..یدونه 23 سیکل

برا بعضیا زود نشون نمیده حالا شما فردا بزن انشالله مثبته 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین