2737
2739
عنوان

توقعم زیاده از شوهرم؟؟

680 بازدید | 35 پست

من ی پسره 2.5 ساله دادم و ی دختره 2 ماهه. بچه هام شیر به شیرن....

ی کاره پاره وقتم دارم روزی 3 ساعته وقتی میرم پرستارشون ازشون نگهداری میکنه. وقتی خونه هستم فقط درگیره کاره خونه و بچه هام. بطوری که همش وقت کم میارم و کارام اکثرا نمیرسم انجام بدم. حالا شوهرم هم حدوده 2دمیاد خونه. من انتظار دارم وقتی میاد به من خیلی کمک کنه. کنارم باشه. نمیگم کمک نمیکنه ولی باید بهش بگم این کارو بکن اون کارو بکن. وگرنه کاری نمیکنه و همش سرش تو گوشیه و اخبار میخونه. دوس ندارم همش دستور بدم دوس دارم خودش حداقل آستراحتشو که کرد بیاد کنار دستم. کمکم کنه. یا میره بیرون پسرمو ببره. اما باید انقد اسرار کنم تا ببرتش. 

راستش دلم میخواد خیلی بهم توجه کنه و قدر زحمتی که میکشم رو بدونه اما .....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

ببخشیدا ولی اکثرا زنایی ک شاغلن دیدم همین مشکلات رو دارن مخصوصا بچه ک بیاد انگار شوهراشون براشون عادی میشه ک هم بیرون کارکنن زنا هم توخونه براحفتشم وقت بذارن و کم نذارن

همه ی مردا همینجورین،واقعا نمیبینه عزیزم،تو باید بهش بگی

تا نگی فلان کار رو بکن مثلا لباس هارو از رو رخت جمع کن،عمرا ببینه لباس ها رو بند پهنن،حتی اگه از کنارش رد بشه

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
2706