2733
2734
عنوان

چقدر پز میدین ؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1773 بازدید | 81 پست
الان دقیقا اسم کار خودت چی بود؟

الان پز بود دیگه .گفتم ک میتونم بخاطر داشته هام پز بدم اما نمیدم .و احساس میکنم ادمایی ک پز میدن بهتر دیده میشن و در نهایت خواستم نظر شما رو بدونم

وزن قبلی 63 .وزن فعلی 59.مدت رژیم سه هفته .قد 160 .هدف اول 57 .هدف دوم53 .فقط کالری شماری و حلقه ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پز دادن خیلی چیز خوبیه.خاک تو سر من که بلد نیستم من 3تا جاری دارم که قشنگ از خودشون تعریف میکنن مادر شوهر منم میشینه به این حرف‌شان گوش میده بعد میشینه جلو شوهرم از خوبیای اونا میگه من حرصم در میاد خوب اخه من از هر لحاظ از اونا سر ترم .میشه کمی بهم یاد بدین؟

بنده ها خدا دارن ....
2731
مگه شما تاپیک زدی🤔 درضمن عکس علی صادقی بیچاره رو عوض کن آبروش رفت

نگفتی استارتر گفتی خانوما یعنی شامل حال منم مبشه😊

تو ریپلای گفتم که عوض نمیکنم

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
من اصلا.کلا خانوادگی هرجا بریم هر کار کنیم اصلا اهل این نیستیم بگیم.بنظرم لزومی نداره گفتنش.ولی وقتی ...

منم یه دوست مهربون دارم اما بخاطر این قضیه مدام از خودش دورم میکنه

وزن قبلی 63 .وزن فعلی 59.مدت رژیم سه هفته .قد 160 .هدف اول 57 .هدف دوم53 .فقط کالری شماری و حلقه ....

همه ما آدما پز میدیم و به خودمون افتخار میکنیم و این بخشی از انسان بودنه چون نیاز داریم به تایید دیگران

گاهی حتی خودمونم نمیفهمم اما رفتارمون و حرفمون پز دادنه و تایید خودمون

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
2738
پز دادن خیلی چیز خوبیه.خاک تو سر من که بلد نیستم من 3تا جاری دارم که قشنگ از خودشون تعریف میکنن مادر ...

افرین بخدا حرف منم همینه.میگم این افراد دیده میشن 😕

به شوهرتم در حال سوال پرسیدن همینقدر پز دادی؟    

ب شوهر پز ندی به کی پز بدی ؟!از دست من همین قدر بر میاد ک به اون پز بدم 😂

الان پز بود دیگه .گفتم ک میتونم بخاطر داشته هام پز بدم اما نمیدم .و احساس میکنم ادمایی ک پز میدن بهت ...

اصلا بهتر دیده نمیشن فک نکن فقط خودت میفهمی و از پز بدت میاد اطرافیان اون طرفم همین حسو دارن ولی کسی نمیگه مام داریم ی مورد اوایل همه باش گرم میگرفتنو هر چی پز میداد ب حرفاش گوش میکردن ولی بعد مدت کوتاه ازش زده شدن تا میاد خرف بزنه همه پامیشن جاشوتو عوض میکنن پشت سرشم خیلی بد میگن

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
الان پز بود دیگه .گفتم ک میتونم بخاطر داشته هام پز بدم اما نمیدم .و احساس میکنم ادمایی ک پز میدن بهت ...

بذار پز بدن بالاخره یه روز پخته میشن زیاد اهمیت نده

******گرنگهدارمنآناستکهمنمیدانم.شیشهرادربغلسنگنگهمیدارد********
2706