2733
2734
عنوان

تو رو خدا دعا کنین بمیرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 630 بازدید | 64 پست
منم نیاز دارم با یکی درددل کنم خودش میگه بیا با خودم درددل کن ولی وقتی ازش انتقاد میکنم جبهه میگیره ...

ایشالله خدا ب دلت ارامش بده 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
عزیزم ...درست میشه ..صبور باش ...ی کمم فاصلتو باهاشون زیاد کن ... مهم نباشه برات ک شوهرت میگه راه با ...

من خیلی فاصله گرفتم چند روز چند روز منو نمیبینم با اینکه فاصلمون یه دیوار تو خونه خودشونه اما خب شوهرم با من نیست با اوناست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی فاصله گرفتم چند روز چند روز منو نمیبینم با اینکه فاصلمون یه دیوار تو خونه خودشونه اما خب شوه ...

شوهرتو باید جذب خودت کنی ... باید ببینی مادرشوهرت چکار میکنه تو بهترشو انجام بدی ... بعضی اقایون کلا وابسته ان باید ببینی چجوری میتونی کم کنی وابستگیشو 

درد ها دادی و درمانی هنور 📚
2728
شوهرتو باید جذب خودت کنی ... باید ببینی مادرشوهرت چکار میکنه تو بهترشو انجام بدی ... بعضی اقایون کلا ...

وقتی تو ماشین مامانش کنارشه همش صحبت میکنه و نگاهش به مامانشه اما من باشم حتی در مورد همون موضوعا ک میدونم واسش حذابه بخدا استقبال نمیکنه و نگاهشم فقط به جلو هستش. خسته شدم از دستش بخدا دیگه دوسش ندارم 

وقتی تو ماشین مامانش کنارشه همش صحبت میکنه و نگاهش به مامانشه اما من باشم حتی در مورد همون موضوعا ک ...

🤔 حق داری ...داره تورو از خودش زده میکنه با این کاراش ... بعضی مادرا نمیفهمن ک دستی دستی دارن زندگی بچشونو خراب میکنن ...مادره بلد نیس ب پسرش یاد بده هوای زنتو باید خیلی داشته باشی ... چی بگم 

🤔 حق داری ...داره تورو از خودش زده میکنه با این کاراش ... بعضی مادرا نمیفهمن ک دستی دستی دارن زندگی ...

واسه بقیه بچه هاش حواسش هست اما به شوهرم حس خاصی داره در کل رابطه عاطفیشون شبیه زن و شوهره فقط س ک س ندارن. 

کاش میشد برم تو بغل یکی انقد گریه کنم که بمیرم.. 

🤔 حق داری ...داره تورو از خودش زده میکنه با این کاراش ... بعضی مادرا نمیفهمن ک دستی دستی دارن زندگی ...

متاسفم واسه خودم ولی دلم میخاد بهش خیانت کنم😢

مدتهاست بهش فکر میکنم و اخرشم این فکر کار دستم داد اما بخدا رفتارش با من خوب نی

2738
واسه بقیه بچه هاش حواسش هست اما به شوهرم حس خاصی داره در کل رابطه عاطفیشون شبیه زن و شوهره فقط س ک س ...

خدا نکنه عزیزم ... الان حالت بده حق داری ..اما سعی کن چشماتو رو ی سری چیزا ببندی و اول از همه بخودت احترام بذاری ..درسته ازدواج کردی ولی باید خودتو بیشتر دوست داشته باشی و بفکر روح و سلامت خودت باشی ...نذار اینجوری اذیتت کنن ... بیخیالشون شو ... زندگیت ارزشش بیشتر از اینه غصه اینارو بخوری

متاسفم واسه خودم ولی دلم میخاد بهش خیانت کنم😢 مدتهاست بهش فکر میکنم و اخرشم این فکر کار دستم داد ا ...

اهان یعنی خیانت کردی ؟ تقصیر شوهرته ... نباید اینجوری رفتار کنه ... اما میدونی اگه بفهمه طلبکار نیشه و هیچ تقصیریو گردن نمیگیره ؟ 

اهان یعنی خیانت کردی ؟ تقصیر شوهرته ... نباید اینجوری رفتار کنه ... اما میدونی اگه بفهمه طلبکار نیشه ...

خیانت نکردم فقط یه دونه پیام دادم فقططط همون یکی نوشته بودم سلام فلانی خوبی شماره به اسم دختر سیو بود تو پیامم اسم پسر بود خیلی تابلو بود😢 برادرش تو گوشیم دید و به شوهرم گفت اونم وحشتناک کتکم زد 

خیانت نکردم فقط یه دونه پیام دادم فقططط همون یکی نوشته بودم سلام فلانی خوبی شماره به اسم دختر سیو بو ...

چ برادر فضولی داره .... خب خیلی مراقب باش عزیزم ...خودتو درگیر خیانت و این چیزا نکن ...چون تهش هرچقدرم حق باهات باشه بدهکارش میشی ... اگه واقعا نمیتونی باهاش زندگی کنی بفکر چاره باش ولی خودتو بدهکارش نکن 

2706