2733
2734
عنوان

سوختگی کودک

137 بازدید | 18 پست

سلام شب بخیر دیروز دخترم( یک سال و نیم ) مهمون داشتیم لیوان چایی داغ ریخت رو سینش سوخت چند تا تاول زده 

پماد سوختگی زدم 

چیکار کنم خوب بشه 

چه کاری بده واسه سوختگی

خدا همیشه با منه 🤲

فقط تترا سایکیلین بزن عزیزم. 

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

تاولاشو نترکون

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

کرم زینک اکسایدفیروز

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
بدترین کار اینه که بشوری زخمشو.گوشت اضافه میاره.پماد آلفا بزن.اصلا به تاولها دست نزن.

من که نترکوندم خودش دستشو کشید رو سینش ترکوند 

یعنی ببرم دکتر 

خدا همیشه با منه 🤲

اگر عسل اصل داشته باشید و موقع سوختگی درجا بمالید رو سوختگی 

یا اینکه بعد از سوختگی  با عسل و روغن زیتون به روش دکتر خیراندیش بزنید  هیچ اثری نمیمونه و تاول نمیزنه

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 
من که نترکوندم خودش دستشو کشید رو سینش ترکوند  یعنی ببرم دکتر

میخوای ببر نشون بده عفونت تکنه.ولی اگر گفت ببری بیمارستان پانسمان اصلا نبر.اونجا زخم و کاملا میشورن پانسمان میکنن و جاش میمونه..

2706