2737
2734
عنوان

وسواس شست و شو کلافم کرده

3624 بازدید | 41 پست

ببخشید من وقتی میرم w.c کلا خودمو از پایین تنه میشورم و هربار برای نماز لباس زیرمو میشورم و عوض میکنم 

همش حس میکنم شاید یه قطره روی لباسم بوده باشه و من متوجهش نباشم

کسی اینجوری هس؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا این چ کارایی میکنی.حکم نجس بودن یک چیز میدونی چیه؟اینکه قسم به قران بخوری که اون ناحیه نجسه.

بعد بشوریش

میشه برام صلوات بفرستین تا باردار باشم...😢😢خیلی وقته منتظرم خدایا....
2728
منم توی غسل شکاکم سه بار غسل میدم تا دلم راضی بشه نمازمم کلا شک دارم بده خیلی

میدونستین وسواس یک نوع شهوته و هر بار که آب اضافی هدر میدین حق الناس براتون نوشته میشه

میدونستین وسواس یک نوع شهوته و هر بار که آب اضافی هدر میدین حق الناس براتون نوشته میشه

وسواس یک نوع شهوته ؟ شهوت برای چی ؟ به چه نیت ؟ 

هدر ددادن اب گناهه میدونم ولی این و نشنیده بودم

اول از همه برید روانپزشک باید دارو مصرف کنید واینکه اگه لازم باشه مشاوره برید بعدم اینکه سعی کنید اهمیت ندید خیلی سخته ولی شدنیه من خودم وسواس خیلی شدیدی داشتم هم فکری هم شستشو حوری که دستام زخم میشد خون میومد ولی الان خداروشکر خوبم

این نیز بگذرد...                                   
2738
وسواس یک نوع شهوته ؟ شهوت برای چی ؟ به چه نیت ؟  هدر ددادن اب گناهه میدونم ولی این و نشنیده بو ...

چونکه شما به خواسته ی دلت داری اهمیت میدی.دلت میگه من راضی نشدم دوباره بشور تا من اروم شم شما هم ب حرفش گوش میدی.هرچیزی ک ادم علاقه زیادی بهش نشون بده شهوته چ توی خرید چ توی مسائل جنسی چ وسواس یا هرچیز دیگه

سخت نگیر 

ترشحات زنان پاکه  مگر این که در اثر تحریک جنسی ترشح بشه 

من خودم وسواس دارم رو تا کردن و پاک‌کردن شاید باورتون نشه قبلا موقع تاکردن لباس حداقل چندبار تا رو باز میکردم دوباره تا میزدم یکساعت وقت میبرد تا کردن چند تا تیکه لباس. ولی کم کم سعی کردم بزارمش کنار  وسواس خیلی چیز بدیه ب فکر خودت باش

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
چونکه شما به خواسته ی دلت داری اهمیت میدی.دلت میگه من راضی نشدم دوباره بشور تا من اروم شم شما هم ب ح ...

من اگر بخوام با شک نماز بخونم حالم بدتر میشه

حتما از یک روحانی مبپرسم 

مرسی که گفتی

2706