2737
2734
عنوان

خونه دارا بیان...مستاجرام بیان...

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 57 پست

بعداز سه سال با وام وفروش طلاهام 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

سال اول ازدواج

با وام 

پس‌اندازی که داشتیم 

و طلاهای من

عروسی هم نگرفتیم رفتیم ماه عسل که پولمونو پس انداز کنیم

بدون کمک پدرو مادرهامون

کلا پدرشوهرم اوضاع مالیش خوب نیست بچه هاش بهش ماهیانه میدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بعد از یک سال و با پول طلاهام و وام ازدواج کسی کمکمون نکرد جهیزیه هم خانوادم کامل خریده بودن که تو یه شب خونه دار شدیم اصلا باورم نمیشد امروز وام گرفتیم فرداش طلاهامو فروختم خونه خریدیم

بعد از دوسال خونه دار شدیم اما دادیم اجاره..بعد از ۴سال رفتیم خونه خودمون.با پول طلاهای خودم و زحمت همسرم خریدیم ..اما پدرشوهر و‌مادرشوهرم هم خیلی تاثیر گذار بودن تو خرید خونه..چون چهارسال طبقه بالای خونشون ساکن بودیم و همه جوره ماروساپورت کردن و باعث شد بتونیم پس انداز کنیم و صاحب خونه شیم.خدا خیرشون بده انشالا.

شاد بودن یک انتخاب است؛ نه صرفاً یک احساس!

ما اجاره نشینی نداشتیم از اول خونه دار شدیم با زحمت خودمون و با وام و این چیزا خونه دار شدیم. خدا رو شکر خونمم دوست دارم

عشق آن باشد که حیرانت کند بی نیاز از دین و ایمانت کند... مولانا

یک‌ماه بعد از ازدواجمون یکم پول داشتیم طلاهامم فروختیم قرضم هم کردیم خریدم دو سال هم قرض دادیم الآنم خدا کمک کنه ماشین بیاد پایین ماشین بگیریم

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2738

دو سه سال بعد از عروسي،فقط و فقط خودمون کمک پدر شوهرم اين بود که الان تو هونش نشستيم با کمي خيلي کم اجاره،کمک مامانم دو مليون پس انداز يواشکي از بابام داشت داد بهم،الانم چون پول پيشش رو براي خريد خونه لازم داشتيم رهن مستاجره

2706