2733
2734
عنوان

امشب یه چیزی فهمیدم حالمو بد کرده لعنت به این زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 6107 بازدید | 163 پست
حالا چی شد بکارت داداشت لکه دار شده ول کن بابا بچه بودن دیگه

چه دختر و چه پسر وقتی تو بچگی چنین مسائلی و تجربه میکنن اثرات منفی زیادی روشون میزاره دوست عزیز.... گاهی اونقدر بد که ممکنه به خودشون یا اطرافیان شون هم صدمه بزنن

در زندگانی را که گل نگرفته اند!  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به جان داداشم الان گورتو گم نکنی چیزایی بارت می کنم تو عمرت نشنید باشی تا هر جای دهنتو به هرزه گویی ...

زر نزن بابا....خفه تا خفت نکردم.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

من بچه های ۵ سال شنیدم که یه حرکتایی ازشون میببنن نباید بچه رو به امون خودشون رها کرد چون میگیم بچن وجز بازی کاری نمیکنن من یه دختر۴ ساله دارم مامانم هیچوقت نمیذاره تنها با هیچ بچه ای تنها باشه چه دختر چه پسر...

2728

متاسفم استارتر و درک میکنم حالت رو ... ولی فکر میکنم همین که با برادرت صحبت کردی و به حرفاش گوش دادی کمک بزرگی بهش کردی! امیدوارم کم کم به کمک شما بتونه فراموش کنه این موضوع رو

در زندگانی را که گل نگرفته اند!  

بچه ها اینجوری نکنین .داداش این خانم اونموقع فقط یه پسر بچه پاکو معصوم بوده .تو این سن دخترو پسر نداره .روحش اسیب دیده 

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 
بچه ها اینجوری نکنین .داداش این خانم اونموقع فقط یه پسر بچه پاکو معصوم بوده .تو این سن دخترو پسر ندا ...

اگ راحتن چرا اون موقع نگفته حتما خودشم دلش خواسته عجبا😐 وگرنه بعد اون همه سال

اگر برای ابد هوای دیدن طُ نیفتد از سر من چه کنم؟؟🖤
2738
به جان داداشم الان گورتو گم نکنی چیزایی بارت می کنم تو عمرت نشنید باشی تا هر جای دهنتو به هرزه گویی ...

🤤😨

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘
2706