2737
2734

سلام خانوما

شوهرم خیلی خوب و مهربون و مومن و خوش اخلاقه، خیلی هم دوسم داره

ی دختر هفت ماهه هم داریم

از ی رفتارش خیلی زورم میگیره

زیادی مغروره

همیشه من واسه ابراز محبت باید پیش قدم بشم

سه شب پیش باهاش صحبت کردم ک من دوس دارم یکم تغییر کنی یکم با احساس بشی

گفت من نمیتونم من همینم، در صورتی ک قبل از ازدواج فوق العاده احساسی بود

منم بهش گفتم پس من تغییر میکنم

دیگ نمیخوام این رفتارمو ادامه بدم شاید تو ی تکونی بخوری

بعد از این جریان شبا ساعت ۳ از کنار تی وی بلند میشه میاد میخوابه

فقط در حد ی سلام و احوالپرسی ک از سرکار میاد خونه باهم صحبت میکنیم یا یکم در مورد دخترمون

چی کار کنم ب نظرتون؟ ادامه بدم این سرد بودنمو؟

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍

ببخشید طولانی شد، میخواستم همش تو ی صفحه باشه

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍

اینو مطمئنم ک دوسم داره ولی خب بروز نمیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یادمه قبلا ک بهش میگفتم چرا علاقتو بروز نمیدی میگفت آخه اینقد تو محبت میکنی ک دیگ جایی واسه محبت کردن من نذاشتی

من چند شبه سرد شدم واقعا نمیدونم چکار کنم شوهر منم خیلی خوبه ولی متاسفانه اصلا هوامو نداره میزاره هرکی هرجوری دلش میخواددباهام رفتار کنه میترسه ازم پشتیبانی کنه درحالی که اگه من یکم هواشو نداشته باشم صدلش درمیاد چند روز پیشم سر خونه مامانش که میخواست بره بدجوری حرفم شد بهش گفتم یه ساعتی بریم بیرون من چیزی میخوام گفت میخوام بدم خونه مامانم گفتم خوب برو بریم بعد برو گفت نمیشه حالا بخدا در هفته سه چهار بار میره جمعه که کلا اونجاست وقتی هم میره ساعت 12 شب میاد منم حسابی قاطی کردم امروز کلی منت کشی کرد ولی من دیگه کوتاه نمیام

2738

نه زیاد بگو نه هم اینکه هیچی نگی.شوهر منم همینجوری زیاد نمیگه.اونا خسته ان کار بیرون و با هزار ادم سرو کله میزنن.حوصله ندارن مثل ماها احساسی نیستن.اگه تو هم بخوای پا پس بکشی زندگیت روز به روز سردتر میشه.و خودت اولین کسی هستی که لطمه میخوری

خودت متعادل شو

شوهرتم اگه همه چیش خوبه و همینه مشکلش که اشکال نداره

خیلیا اینطورن

خیلیا تو عمل عشق و علاقشونو اثبات میکنن

ولی تو زبون نه

گر نگه دار من آن است که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️❤️❤️

ببین بنظرم هرکس یه مدل برای ابراز محبت داره حالا اگر مدل زن و شوهری یکی نباشه این حس و حال میاد سراغ یکی از زوجین

بنظرم کتاب ۵زبان عشق برای زوج ها رو بخون

بعد یه جور نامحسوسی یا بده شوهرت بخونه یا مثلاً نکاتشو لوسیون به یخچال و در اتاق که بتونه بخونه و چشمش بیفته بهشون

اونوقت که هم شما بفهمی زبان شوهرت چیه هم شوهرت بدونه که با چه زبونی باید عشقشو بهت نشون بده که به بهبود رابطه تون کمک کنه

مشکلات حل میشه

من البته کتاب و نخوندم و فقط خلاصه شفاهیشو شنیدم ولی بنظرم خوب و کارساز یود

واقعا که .به جای اینکه تشویقش کنی ابراز علاقه کردنو بدتر از خودت روندیش که .رو اینه میز ارایشت ی چیزی بنویس صبح که میره سرکار ببینه ذوق میکنه .۶تا کلمه یا جمله احساسی پیدا کن هروز هفته قبل اینکه بیاد خونه باید بگه که تو درو براش باز کنی یا یه نامه بنویس بزار تو جیبش یا  هزارو یکی کار که فقط از پس یه زن برمیاد ،زن زیبایی خلقته ازش استفاده کن 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

ببخشید خانما شما با شوهرتون چقدر راحتید؟

والا ما هم جدیدا سر اینکه اصلا با هم شوخی یا حرکت زن و شوهری نمیکنیم بحث کردیم. 

من دوس دارم راحت تر باشم ولی اون خوشش نمیاد 

امیدی هست چون خدایی هست  
2706