2733
2734
عنوان

چطوری به زندگی یکی و خودش فکر نکنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 27 پست
اگه عشقت نیست که چطور فکرت رو مشغول کرده زندگی دیگران به ما تا این حد ربط نداره به زندگی خودت و راه ...

اره نیست نمیدونممم والا خودمم نمی‌دونم چرا آنقدر زندگی اون آدم برام مهمه،خوشگل‌تر از اون و پولدار تر از اون خوشبخت تر از اون هست ولی فقط به این و زندگیش فک میکنممم خیلی کلافه ام کرده😭😭😭

منم مثل توام ها میرم یکی رو چک میکنم بعو حال خودم بد میشه اصلا یه کاری کن بیا هر شب سرساعت دوزاده ...

اااا واقعا؟؟؟خانومه یا عشق قبلی و گذشته؟؟؟باشه عزیزممم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمی‌دونم چرا نمیتونممم تازه به زندگیش حسودی هم میکنممم ،بخدا خودممم بدم میاد از این اخلاقممم😭😭😭😭

اینطوری خودت فقط اذیت میشی بهترین کار پاک کردن شمارش از گوشیته چند روز جلو چشت نباشه بیخیالش میشی و خودت واسه خوشبحتیت تلاش کن و امیدوارم قلبت پر از مهربانی و پر از خوشبختی صد برابر اون کسی که میگی بشه

برای حل مشکلم دعام کنید و صلوات بفرستین برام ممنونم و حق نگهدارتون باشه
اااا واقعا؟؟؟خانومه یا عشق قبلی و گذشته؟؟؟باشه عزیزممم

نه والله هیچکدوم 

یه کسیه که ازش بدجوررررررررر ضربه خوردم زندگیمو فلج کرده نمیدونم چرا هی میرم چک میکنم مخصوصا وقتی خیلی خیلی غمگینم میرم چک میکنم عکسشو نمیدونم شاید دنبال رد پای عدالت خدام.....بیخیال 

هرشب ساعت دوازده بیایم بهم بگیم که امروز چک نکردیم

شاید تونستیم بهم کمک کنیم

2728
اره نیست نمیدونممم والا خودمم نمی‌دونم چرا آنقدر زندگی اون آدم برام مهمه،خوشگل‌تر از اون و پولدار تر ...

خیلی از این پروفایل ها و پیچ ها ظاهری و تو که از باطن زندگیشون خبر نداری اتفاقا خیلی هاشون دروغ و الکیه

😍😍😍😍😍
نه والله هیچکدوم  یه کسیه که ازش بدجوررررررررر ضربه خوردم زندگیمو فلج کرده نمیدونم چرا هی میرم ...

دقیقا برای منم همینه کسی که زندگیمو نابود کرده ولی ندیدم که ضربه بخوره باشه عزیزم اگه دقیق ۱۲نیومدممم ببخش ممکنه یادم بره🙏🙏

اینطوری خودت فقط اذیت میشی بهترین کار پاک کردن شمارش از گوشیته چند روز جلو چشت نباشه بیخیالش میشی و ...

وااای مرسی عزیزمممم الهی آمین ممنونم از دعاهای قشنگت همچنین برای توووو💋💋😍😍😍💕

2738