2726
ببین تاپیکم به کجاها که نکشید😐😐😐

😂😂😂😂

بانی خیرشدی

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه سوال بپرسم بچه ها

اونایی که شوهر خیالی داشتن، تو بچگی تنها بودن؟ منظورم اینه که خواهر و برادر نداشتن؟ یا اگه داشتن فاصله سنی شون زیاد بود آیا؟

من خودم خیلی تو تصوراتم زندگی میکردم از بچگی، اما تنها بودم، خواهر و برادرم خیلی ازم بزرگ تر بودن، فکر میکردم بخاطر تنهایی بود که میرفتم تو رویا، اما الان دیدم ماشاالله تعداد دخترای خیال پرداز خیلی زیاده😂😂

2728
یه سوال بپرسم بچه ها اونایی که شوهر خیالی داشتن، تو بچگی تنها بودن؟ منظورم اینه که خواهر و برادر ند ...

نه من تنها نبودم خواهرو برادر زیاد دارم و بعضیاشون فاصله سنیشون زیاده دو تاشون کمه

خوب مقصر خودتی که همچین آرزویی کردی.برو عکسای جوونی آریا رو ببین چقدر افتضاح و زشت بوده الان پیر شده ...

عزیزم منکه گفتم آریایی که با گریم عصر جدیده رو دوس دارم.نه خودِ واقعیشو

این موجود خیالی هم از وقتی برنامه عصرجدید شروع شده اومده سراغم😀 از قبل که نبوده

میشه بجای لایک واسه آرامش روح و قلبم ی صلوات بفرستی؟🙏
سلام دوستم خوبی عزیزم؟ نظرتو بگو داشتی تو؟

من همیشه دلم میخواست عروس یک حاجی بازاری پولدارشم تهرانی باشه  ولی چی شد اصلا پدر شوهر ندیدم

بزرگترین سرمایه زندگی مشترک اعتماد است
2706