2703
2553

شوهر خیالی نداشتم

اما رو یه سلبریتی کراش داشتم بعد بعضی وقتا ک فیلماشو نگا میکردم میرفتم تو رویا😁احساس میکردم جزیی از فیلمم نقش اول زن! باهاش حرف میزدم😂 بعد چون فیلمارو زبان اصلی هم نگا میکردم تو ذهنم باهاش انگلیسی حرف میزدم 😎چون حرف زدن اونو اونو بای دیفالت فقط انگلیسی میتونستم تصور کنم ن فارسی😂 خدا اون وقتی رو نمیاورد ک ی کلمه یادم نمی اومد یا بلد نبودم کلمه رو هم میساختم😂

ینی انقد من رو این سلبریتیه کراش داشتم خود بخود دوس پسر الانمم ک قصدم باهاش جدیه از نظر اخلاقی شبیهشه! ولی قیافه و سنش اصلااا

مارو دور ننداز  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ی عده از دوستان چنان با آب و تاب دارن تعریف میکنن که میخوام از همین تریبون ازشون بپرسم عایاااا باردار هم شدید از شوهرهای خیالیتون؟؟؟😂😂😂😂😂

میشه بجای لایک واسه آرامش روح و قلبم ی صلوات بفرستی؟🙏
ی عده از دوستان چنان با آب و تاب دارن تعریف میکنن که میخوام از همین تریبون ازشون بپرسم عایاااا باردا ...

نه بابا بچه میخوایم چیکار 

خخخ

دیگر قوی شدم  میبینم میخندم    رد می شم  
2720

مرد خیالی نداشتم ولی تصورم اینه که یکی کپی آریاعظیمی نژاد نصیبم بشه(  آریا عظیمی نژاد واقعی قشنگ نیست منظورم اون سبک آریا عظیمی نژاد عصر جدید. با اون گریم)

ولی چه کنم که تقدیر با من چپه و از شانس مزخرف خواستگارا زششششت زشششششت نصیبم میشه. ی چیز میگم ی چیز میشنوید😂😂😂😂

دوستان ببخشید طولانی شد، آریا صدام میزنه باید برم😀

میشه بجای لایک واسه آرامش روح و قلبم ی صلوات بفرستی؟🙏
مگ اسگولم؟!

سلام غلاغ جان

کم پیدایی، کجا بودی بابا؟

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
من هميشه داشتم و الانم دارم بجاي اينكه مسخره كنن بعضيا برن اطلاعاتشون رو بالا ببرن بفهمن فيزيك كوان ...

جدی من مسخره نمیکنم ولی کنجکاوم بدونم 😓منم شوهر خیالی داشتم الان خیلی چیزاش با اون مطابقت می‌کنه ولی خیلی چیزاش هم نه ! آیا قانون جذب ربطی به فیزیک کوانتوم داره عایا؟

میگن چون نارنگی پوستش زود کنده میشه،پیش مرگ همه میوه هاست...نارنگیتم رفیق⁦❣️⁩
2714
سلام  ميام كه😁

نمیبینمت

ان شاءالله هرجا هستی شاد و سالم باشی

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
مرد خیالی نداشتم ولی تصورم اینه که یکی کپی آریاعظیمی نژاد نصیبم بشه(  آریا عظیمی نژاد واقعی قشن ...

خوب مقصر خودتی که همچین آرزویی کردی.برو عکسای جوونی آریا رو ببین چقدر افتضاح و زشت بوده الان پیر شده خوب شده

آرزوت اشتباهه الان خواستگارات زشتن ولی پیریشون خوشگل میشن

2706