2733
2734
اها ینی ۸ سال انجام دادی الان تو ازدواجت و رابطتت مشکلی نداری 

نه شکر خدا خوبه   برا عروسی کردن مشکل داشتم واژینیسموس بودم  ترس از دخول    خودم خندم گرفته بود میگفتم  توکه اینقد خودارضایی میکردی ترس از دخولت چیه  باید آماده باشی   خیلیم خونریزی داشتم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
تاحالا ندیده بودم یکی انقد راحت راجع به خودارضاییش بحرفه. بعد ازدواجتم داشتی؟

باید راحت راجع بهش حرف زد   چرا همه قایم میکنن نمیگن  گفتم برو پیج ماماسایت  تویه چنتا از پستاش استوریاش درموردش صحبت کرده  اصن گفته بکنید

2738
ترس از دخول از چیه ریشش چی میتونه باشه 

از اینکه درد داشته باشه میترسی  پاهات قفل میشن  اصن واژنت مثل سنگ میشه  هیچ ترشحی هیچ احساسی جز ترس نداری  خب دیگه نمیره تو   چیزش تامیشه ولی تو نمیره   راه حل داره  بری پیش دکتر زنان یا ماما  که تخصصشون  این باشه  کارتو راه میندازن   من آخرش بی حسی زدم  که تونستم

سامانه «هفتاد سی» کاربران را در ۷۰ درصد سود بازار بزرگ محصولات اعتباری از جمله شار ژ و بسته های اینترنت و قبض و… شریک می کند.

شما روی خرید کسانی که از طریق شما با سایت و اپ ۷۰۳۰ آشنا شده اند، سود مشخص خواهید داشت.

از طریق لینک زیر در چند ثانیه عضو شوید و شروع به درآمدزائی کنید.

https://7030.ir/r/daramad72 

شناسه‌ی معرف هنگام ثبت نام: daramad72 

کاملا واقعی امتحان کنید👌

2706