2733
2734
عنوان

داستان تلخ انتظار....همه كسايي كه منتظر ني ني هستن بيان

| مشاهده متن کامل بحث + 21987 بازدید | 1594 پست
من ۲ سال و نیم عقد بودم و۵ سالم ازدواج کرده بودم قصد بارداری نداشتم ون شرایط مالی خوبی نداشت پس تو ا ...

سلام عزیزم اگر میخونی جوابم رو بده برا منم دندی واکر تشخیص دادن.....

چطور شد نامه داد پزشک قانونی یا نه.....

هفته چن بودی

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘
سلام عزیزم اگر میخونی جوابم رو بده برا منم دندی واکر تشخیص دادن..... چطور شد نامه داد پزشک قانونی ی ...

سلام ، برای من ۱۸ هفته ۵ روز تشخیص دادن تو سنو آنومالی تا رفتیم بیمارستان که سندرم تایید کنن و نامه سقط بدن یک روز طول کشید و متاسفانه جنین من ۲ روز بزرگتر از سن واقعیش بود چدن لقاح زودتر اتفاق افتاده بوده ، برای همین ۱۹ هفته و یک روز شد و نتونستم سقط قانونی بکنم به خاطر یکی و دوروز و تو خونه سقط کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم اگر میخونی جوابم رو بده برا منم دندی واکر تشخیص دادن..... چطور شد نامه داد پزشک قانونی ی ...

اتفاقا تو تاپیکت پیام گذاشتم ، خیلی ناراحت شدم 

جالبه سال ۹۷ که من سقط کردم تو اینترنت و نینی سایت حتی یک نفرم نبود بچه اش مثل من باشه و گفتن بیماری خیلی نادری هست ، ولی من تو این یکی دوسال گذشته ۴ یا ۵ نفر مثل خودمون پیدا کردم ، یه عامل محیطی داره به شدت به بدن مادرای باردار آسیب میزنه و باعث اختلالات ژنتیکی میشه یا نویز و دکل های مخابراتی یا تغذیه و آب و هوا ، خدا به دادمون برسه ، به شدت مشکلات ژنتیکی آمارشون توی جنین ها بالا رفته 

برای شما تو آنومالی کاملا مشخص بوده این مشکل ، تعجب میکنم چطور تشخیص ندادن

سلام بچه ها منم 4 مرحله سقط دارم ، سه مرحله به علت بارداری پوچ تو 6 هفته و مرحله چهارم هم که دقیقا یک ماه قبل و تو بیمارستان بود به علت ابتلای جنین به سندروم دندی واکر، این مرحله از ابتدای بارداری هم آمپول انکساپرین و قرص آ اس آ هم استفاده میکردم ولی متاسفانه بازم جواب نداد. راستش دیگه امیدی ندارم هر بار آزمایش مثبت میشه و کلی ذوق میکنم اما هیچ وقت برام نمی مونه و فقط درد نصیبم میشه، از دکتر هم خسته شدم، برای بار آخر میخوام چند ماه بعد بیام تهران اگه بازم نتیجه نگرفتم دیگه کلا بی خیال بچه بشم 

2728
سلام بچه ها منم 4 مرحله سقط دارم ، سه مرحله به علت بارداری پوچ تو 6 هفته و مرحله چهارم هم که دقیقا ی ...

ان شالله نتیحه میگیری گلم

خدا جونم ميدونم به زودي بهم ني ني ميدي پس از الان كمكم كن مادرخوبي باشم براش💕😍
نه گلم شما چی

منم نه میشی انشاالله 

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  

فرزانه تخمکشی شدی مام 

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  
2738

سلام شما باردار شدی؟مشکل شوهرت حل شد؟؟

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..

[QUOTE=268154329]بله گلم دوبارم انتقال دادم منفی شد[/QUOTEعزیزمممم  منم نشدم دیگه 35 شدم

ازمایش ایمنی انعقادی بده،  بگو سرم اینترلاپید یا ای وی جی بدن شاید ایمنی بدنتبالاعه، خراش دادی؟ 

ازمایش ایمنی انعقادی بده،  بگو سرم اینترلاپید یا ای وی جی بدن شاید ایمنی بدنتبالاعه، خراش دادی؟ ...

ازمایشو ایمنی دادم  

همین انتقال اخرم سرم هم زدم رفتم بیمارستان بهمن برام تزریق کردن 

همه کار کردم به خداااا

خدا جونم ميدونم به زودي بهم ني ني ميدي پس از الان كمكم كن مادرخوبي باشم براش💕😍
ازمایشو ایمنی دادم   همین انتقال اخرم سرم هم زدم رفتم بیمارستان بهمن برام تزریق کردن  ه ...

سرم مام کی بهت داد خوبه میدن قبلا شنیده بودم اعتقاد ندارن، نمیدونم چیبگم انشاالله به زودی بشی

2706