2726
عنوان

پسرم هیچی نمیگه...😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 832 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
براش کتاب بخون  خودت باهاش حرف بزن کلی دخترم همینه  الان دارم بهش تخم کبوتر میدم ...

یعنی واقعا تخم کبوتر اثر کرد؟مم دودلم بدم یانه

اخه هیچ کلمه ای نمیگه ک بگم دادمش بهتر شده 

پسر من یکسالگی چندتا کلمه میگفت بعد متوقف شد تا دوسالگی شروع به کلمه گفتن کرد

الان ۳ سالشه حرف میزنه ولی نه مثل بقیه ۳ ساله ها .دکتر بردم گفت چون از ۲ شروع کرده زمان میبره جای  نگرانی نیست

کارای دیگش چطوره .اگه ی چی بگی بهش انجام میده مثلا برو فلان وسیله بیار .صداش میکنی برمیگرده ارتباط چ ...

اره خداروشکر

نه اون چیزی که فک میکنید خداروشکر نیست فقط حرف نمیزنه

یعنی واقعا تخم کبوتر اثر کرد؟مم دودلم بدم یانه اخه هیچ کلمه ای نمیگه ک بگم دادمش بهتر شده 

تخم بلدرچین از تخم کبوتر هم بهتره برا حرف زدن و راحتتر هم گیر میاد، بله واقعا تاثیر داره

اره خداروشکر نه اون چیزی که فک میکنید خداروشکر نیست فقط حرف نمیزنه

خب پس نگران نباش بهش کمک کن ک  زودتر ب جرف بیاد براش سی دی های موزیکال بخر بزار گوش کنه  ازطرف اسباب بازیاش باصدای بچگونه حرف بزن .براش هرشب قصه بگو خیلی تاثیر داره

پسر من هم تا دو سالگی فقط تعداد محدودی کلمه میگفت بعدش یه هو جمله گفت، البته بچه اول بود منم تنها بودم شوهرمم اکثرا شیفت بود هیچ فامیل و دوستی هم کنارمون نبود همین خلوت بودن و سکوت باعث میشه بچه دیرتر حرف بزنه

2706