1265
1273

با شوهرم عاشق هم بودیم خیلی خیلی زیاد . با عشق ازذواج کردیم سه ساله ... یه بچه هم داریم مثل همه زوجها دعوا داریم اما اینبار دیگه من خیلی زیاده روی کردم در جواب اینکه جاشو ازم جدا کرد بهش گفتم تو که اصلا چیزی به اسم میل جنسی نداری دیگه چرا جاتو جدا میکنی ازم مثلا از چی میخوای محرومم کنی برو خودتو درمان کن ... و خیلی چیزای دیگه که نباید میگفتیم بهم گفتیم ... فردا میشه یکماه که باهمدیگه قهر هستیم هیچوقت انقد طول نکشیده یه بار پیشقدم شدم پسم زد دیگه نمیخوام برم سمتش از یه طرفم این همه دوری و سردی عذابم میده نمیدونم چیکار کنم نمیدونم باید به کی دردمو بگم خیلی دلم گرفته خواهش میکنم بگید چیکار کنم یه بار خواستم خودمو  بکشم اما یاد بچم افتادم نتونستم . خواستم برم ساعت دو نصف شب رفتم بیرون خیلی ترسیدم برگشتم ... خیلی عذاب میکشم انگارر تو آتیشم تنها کسیکه تو این دنیا دارم از همدیگخ سرد شدیم 😭😭😭

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

1291
1320

نمیخوام اذیتت کنم خانومی ولی غرورش رو شکوندی و حق بده تا سال ها یادش بمونه.

سخت هم نگیر مردایی هستن که به زن به چشم حیوون نگاه میکنن و کتک میزنن واقعا ایشون رو ته جدول مردا نزار

فقط سعی کن از دلش در بیاری و باهاش حرف بزن.درست و اصولی شما زن و شوهر و محرم هستید.ولی سخته این خشی که رو دلش افتاده رو پاک کنی

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن.(امیدوارم خداوند و رابط هاش مراقبمون باشن)🌷🌷🌷
1264

اخه مردا رو این حرفا خیلس حساسن بدچیزی گفتی😢

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعداز ۲سال مبارزه با تنبلی تخمدان با امپول اچ سی جی و قرص لتزول۳۰ مهر ۱۳۹۷ فهمیدم باردارم😍اون روز قشنگترین روز زندگیم‌بود😍یعد فهمیدم تیرویید بارداری گرفتم خیلی حرص خوردن هنوزن قرص میخورم واسه تیرویید😥تا اومد خیالم کمی راحت بشه رفتم سونو ان تی فهمیدم ان تی بچم ۳/۴ هس😢رفتم امینو سنتز🤕اول گفتن بچه ات سالمه خداروشکر خیلی خوشحال شدم😥بعد دوهفته زنگ زدن کروموزوم‌۹ بچه وارونگی داره بیاین ازتون ازمایش خون بگیریم ببینیم خودتونم کروموزوم تون همین شکله😢😢ولی بخاطر هزینه های بالاش و اینکه دیگه تو ۲۰ هفنگی بودم و مجوز سقط نمیدادن نرفتم واسه ازمایش😢دیگه چیزی نمونده تا دخمل گلی من پاشو به دنیا بزاره🤗😍؛دعا کنید دخترم سالم باشه وسالم بیاد بغلم واسه سلامتیش یه صلوات بفرسین ممنون😘.......۱۰ تیر دخترم دنیا اومد خداروشکر سالمه😍😍امان از این دکترا😠

خدایی خوبه مسیولیتتون کمه همش فقط دنبال رابطه هستید 

متاسفانه تو زندگی ها تعادل نیست یا زن قربانی مسیولیت زیاده یا مرد و اونی که بار مسیولیتش سنگینه و فشار زندگی روش بیشتره از نظر جنسی سردتر میشه

حالا این وسط حرف هم بشنوه خیلی زور داره 

عزیزممممم درکت میکنم ادما تو عصبانیت خیلب حرفا میزنن  چرا خودکشی اخه گلم نباید میذاشتی اینقدر دوری طول بکشه گلم

بنطر من فردا یه شام خوب درست کن با یه نامه ببخشید که بذاری جیبش ببره با خودت بعد پیام بده نامرو بخون  بعدم ب خودت برس بهش بگو ددسش داری بگو از ته دلت نبوده حرفات و این یه ماه دوری اذیتت کرده  نگفتن خیلی بده

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مرررسی بعد ۱۵ ماه حامله شدم سپردمش دست خودت     فقط استرس مانع بارداریم بود توروخدا استرس دور کنید
1290