1265
1273
عنوان

سفید شدن مو زیر 30 سالگی

213 بازدید | 33 پست

سلام من خواهرم 23 سالشه موهاش داره سفید میشه خیلی غصه میخوره 😢کسی بوده درمان شده باشه چه از لحاظ پزشکی یا طبی؟ توراخدا راهکار بدین داغون شده چون مجرده میترسیم رنگ بزاره تعدادش بیشتر وبدتر شه😐

با رنگ گذاشتن تعداد سفیدی ها بیشتر میشه ؟! 🙄

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

میگن روغن سیاه دانه و خود سیاه دانه خیلی خیلی تاثیر داره امتحانش کنه

بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزهای تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1291
با رنگ گذاشتن تعداد سفیدی ها بیشتر میشه ؟! 🙄

اره عزیزم تقریبا از نظر علمی ثابت نشده ولی از نظر تجربی خیلیا رو دیدم من

بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزهای تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم
1323

۲۴ سالمه

ترم ۲ کارشناسی بودم که موهام شروع کردن سفید شدن...۱۹ سالم بود دیگه اونموقه

الانم نصف بیشتر سفیده

همیشه ۵ دقیقه ای حاضرمیشدم...تااینکه دوستم گفت تو چرا خط چشم نمیکشی😣😣😣
1226

من از17سالگی موهام سفید شد

رفتم دکتر کلی هزینه کردم گفتن ژنتیکیه 

من یک ماده شیرم که نشستم زیر سایه درخت مراقب خانوادمم ولی بعضی اوقات خسته میشم دوست دارم برم یک جزیره که فقط خودم باشم و خودم ز غوغای جهان فارغ....                من یک ماده شیر کورد مهر ماهی ام
1290