2726
عنوان

چه رفتاری درسته؟

95 بازدید | 19 پست

شوهرم سریه موضوع کوچیک که ارزش قهرکردن نداشت قهرکرد،چندروز که قهربود باتوجه به اینکه دوران عقدیم و یه مدتم بود رفت وامداش کم شده بود خانوادم فهمیدن..بابام اصرار کردن که چون بی دلیل قهرکرده کوتاه نیام و اینبار با بابام حرف بزنیم ..الان یه بار مامانش زنگ زد که بابام بیاد باهامون حرف بزنه ولی بابام انداختن برای آخرهفته والانم میگه تاجمعه صبرمیکنم...بعداین ماجراهم شوهرم فقط چندباری زنگ زده و پیام داده و پیامش هم یه جورایی ابراز ناراحتی بود...بخودم بود وا داده بودم ولی بابام سفتی از طرفم جواب داد و ...

الان ازیه طرف نگرانم که نکنه بابام داره بیش ازحد طولانیش میکنه واز یه طرفم دلم میخواد عادت قهرکردن بیخودی ازسرش بیفته و بابام میگن راهش اینه

بنظر شما چیکارکنم😥

خدایا شکرت❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کلا زیاد اهل قهرکردنه چندباری خانواده ها فهمیدن ولی اکثرا بعدش باهام بداخلاقی میکرد ومن کوتاه میومدم

خب پس باباتون کار درستو میکنن بذار ریشه ای حل بشه..ب نظرم تو دوران عقد خانواده ها تا حدی حق دخالت دارند در مواقع صروری البته 

من مشکلم این بود از اول به مادرشوهرم همه چی رو میگفتم تا دعوامون میشد چون خودمون تنهایی نمیشد مشکلامونو حل کنیم و مادرش خیلی کمکمون میکرد ولی الان به باباگفتم همه چیز رو میگه فقط توجیه کردن کاراش رو ...

خدایا شکرت❤
باشه خودت باید کنترلش کنی  و الا زندگیتو میپاشونن

شوهرم خیلی وابسته به مادرشونه..بعد جوریه که مثلا من باهاش حرف میزنم قبول میکنه ولی میره خونه اگه اونا چیز دیگه ای بگن میگه نه حرف اونه ...زیربار هم نمیره که حرف خودش نیست...همه ی اختلافامون رو مادرش حل میکرد چون خودش نمیتونه درست بشینه و حل کنه...

خدایا شکرت❤
من مشکلم این بود از اول به مادرشوهرم همه چی رو میگفتم تا دعوامون میشد چون خودمون تنهایی نمیشد مشکلام ...

چرا خودتون نمیتونستین؟

پس فردا که برین زیر یه سقف مشکلاتتونو باید خودتون حل کنین

به نظرم خودت باهاش جدی صحبت کن

بگو این رفتار بچه گانه رو کنار بذار چون ادم عاقل و بالغ به خاطر هر مسئله ای قهر نمیکنه

بهش بگو اگه میخوای اینجوری باشی من نمی تونم باهات ادامه بدم

بعد ببین عکس العملش چیه و چی میگه

شوهرم خیلی وابسته به مادرشونه..بعد جوریه که مثلا من باهاش حرف میزنم قبول میکنه ولی میره خونه اگه اون ...

باشه تو باید به مرور از وابستگی درش بیاری با محبت زیاد 

زندگی درک همین اکنون است .....
2706