2733
2734
عنوان

جواب اين خواستگار پررو رو من چي بدم؟+اسكرين

| مشاهده متن کامل بحث + 133459 بازدید | 1610 پست
نگران دير يا زود ازدواج كردنم نيستم ازينكه هركي مياد سمت من آنرماله حرصم ميگيره

برای همه همینه، منم کلی خواستگار داشتم، از برادر دوستام بگیر تا غریبه، اونایی که منو دیده بودن خیلی مشتاق بودن ولی جالبه اونایی که فقط مادراشون به تنهایی میومدن خواستگاری ازشون خبری نمیشد بعدش بعد از یک ماه دوباره زنگ میزدن حالا نمیدونم حکایتش جی بود😀😀😀 ، عزیزم همه اینا تجربه میشه برات، هنوز سنی نداری من خودم 28 سالگی ازدواج کردم ، از این خواستگارات تجربه کسب کن فقط اینو بدون اونا هم حق انتخاب دارن، دو تا آدم شاید خییلی خوب باشن و موقعیت عالی داشته باشن ولی برای هم مناسب نباشن، همیشه این حق رو به طرف مقابلت هم بده، آدم همیشه وقتی به ازدواج فکر نمیکنه همون موقع یه خواستگار خوب میاد و تموم ، برای من که همینطور بود

میشه لطفا یه صلوات برای سلامتی من بفرستید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنویس ( در تمام مراحل زندگیم خدا همیشه هوامو داشته و حتما اینبار هم همینطوره و حتما این ازدواج به نفع من نیست که جواب استخاره خوب نبوده مطمئنن قسمت من جای بهتری رقم میخوره امیدوارم برای شما هم همینطور باشه خداحافظ )

پیش میاد دیگه غصه نخور. همچین یه آدم خوب و همونجوری که میخوای بیاد سمتت و ازدواج کنی که اصلا یاد اون ...

دوست پسرم بااينكه خودشيفته بود و عقل كم ولي خدايي فرهنگ داشت اين خيلي بي فرهنگه

2731
ديگه جواب نميدم حله؟؟ ولي خالي شدم كه گفتم نميگفتم ميتركيدم اونم انگار منتظر جواب بود چ زود جوابش ...

خخخخ خوب کردی عالی بود افرین اخرش تاپیکتو بترکون که اسکرینا نره تو گوگل

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍

با اون چرا بهم زدی

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍
برای همه همینه، منم کلی خواستگار داشتم، از برادر دوستام بگیر تا غریبه، اونایی که منو دیده بودن خیلی ...

بقول مامانم اسباي ما نصيب خرهاي مردم ميشن

كلا ميبينم شوايطم عاليه ولي كيسام نه

در صورتيكه دوستم شرايطش اصلا خوب نيست چه ازدواج خوبي كرده

هي چي بگم شايد خدا براش خواسته جبران كنه

ولي مجرد موندن بهتر ازينه كه با يكي باشي كه مدام حرصت بده

2738

دیگه اونشو تو مقصر نیستی که. بعضیا هیچ جوره فرهنگشون بالا نمیره حتی با مقام بالا توی اجتماع. اما تو میتونی خودتو سرسنگین نگه داری. به جای حرص خوردن از این روزا فقط تجربتو بالا ببر همین.همه که خوب نیستن عزیزم

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐

ولی خداییش باید اعتراف کنم همین که اول کاری تکلیف خودشو تو را مشخص کرده خیلی خوبه! اون خواستگارهایی که میان با مامانشون جلسه اول و بعد بدون هیچ رد و اثر و کلامی می ذارند و می روند خیلی بدترند! آدم همش تو خماری می مونه! یعنی اینقدر شعورشون نمی رسه که طرفشون را از بیخبری و سردرگمی دربیارند!من در زمان مجردیم به یک نفر علاقمند شده بودم یکطرفه ظاهرا  هیچ وقت به روی خودم نیاوردم. اون هم سه تا خواهر داشت و وضع خانواده اش خیلی بهتر از ما بود از نظر مالی. الان با تجربه ده سال زندگی مشترک به این نتیجه رسیدم که شباهت سطح خانوادگی و فرهنگی خیلی خیلی مهمه! جدای از اینکه تک پسرها در خانواده هایی که سه چهارتا دختر دارند، هم یا خیلی لوسند و یا سطح انتظار ازشون خیلی زیاده!

خداروشکر باید قبل ازدواج 500ساعت باهم حرف بزنن رسمی یا اگه همکار هم باشن که عالیه باید فرصت به وجود ...

با دوست پسرم همكار بوديم خيلي خوب بود كلي همو شناخته بوديم

اره هرچيش بد بود اينش خوب بود كه زود تكليف مشخص كرد

اینها همه تجربه میشه برات تا بسنجی چه ملاکهایی مهمتره برای ازدواج: خانواده طرف خیلی خیلی مهمه! تو ایران خانواده ها با هم ازدواج می کنند. باز هم اگر خواستی تجربیاتم را در اختیارت می ذارم عزیزم!

2706