2703
2553
عنوان

جواب اين خواستگار پررو رو من چي بدم؟+اسكرين

| مشاهده متن کامل بحث + 133429 بازدید | 1610 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بنويس ممنونم كه كار منو راحت كردين، از وقتي ازتون جدا شدم و برگشتم خونه همش توي اين فكر بودم چجوري بهتون جواب رد بدم كه دلخور نشين، چون واقعا شرايط شما اصلا براي من قابل قبول نبود، و خوب اختلافاتي هم داريم  از لحاظ مختلف كه قابل اغماض نيست، بازم ممنون كه كارمو راحت كردين!موفق باشين، 

2720

جوابشو نده

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
2714

اشتباه تو این بود که همون موقع که این شرطارو گذاشت ردش نکردی چون  ادم بیشعوری بنظرم رسید بعد خوندن مشخصات

شات رو که دیدم فهمیدم اصلا بحث بیشعوری نیست از اول این شرطارو احتمالا برا این گذاشته که ازت خوشش نیومده و خواسته تو ردش کنی

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

ایده ای برای جواب دادن ندارم

اما این آقای 29 ساله چرا شبیه یسری از دخترایی که رویا پردازی های رمانتیک میکنن رفتار میکنه! 

عشق در نگاه اول برای یه مرد 29 ساله! 

فکر میکردم اولویت های یه آقای 29 - 30 ساله چیزای دیگه ای باشه! 

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
خيلي پرروعه چقدر كوته فكره كه رفته سركتاب گرفته خرافاتي

سرکتاب بهونه است عزیزم.

ایشون به شما علاقمند نیستن همین.

جواب دندان شکن بدی فکر میکنه خیلی ناراحت شدی و لجت گرفته.

یه جواب معمولی بده که بفهمه برات مهم نیست.

به قول دوستمون بگو بدرود.

چرا جواب ؟؟اشنایی و حرف زدن برای این چیزهاست دیگه .,. جوابدندان شکن بدی فکر میکنه دلت پیشش گیره و ا ...

اگه هم جوابش منفي بود و منو نميخواست ميتونست بگه هم كفو نيستيم و شرايطمون نميخونه

چون همه جوره من سرترم و خودش گفت از لحاظ مالي شما بهترين

ولي اين حرفش قشنگ نيست

2706