2726

اول يه چيز كلي ميگم تا دستتون بياد شرايطمون.

معرفمون همكار بابام بود

اون ٢٩ساله كارمندبانك يه خونه داره يه ماشين ٤تا خواهر داره همشون ازدواج كردن ظاهرش متوسطه خونشون تو يه شهركه نزديك شهرمون.

من ٢٣سالمه شاغلم چهره م خيلي خوله هيكلم خوبه خانواده خيلي خوب و با ابرويي دارم دوتا بچه ايم وضع مالي خوبي داريم از اول تو ناز و نعمت بودم.

از لحاظ مالي و فرهنگي ما سرتريم.

حالا جلسه اول رفتيم پارك هردو با مامانمون

صحبت كرديم حرفامون جور اومد از هم خوشمون اومد با احازه مامانم شمارمو گرفت بيشتر صحبت كنيم و اشنا بشيم

همون شبش پيام داد و خيلي مشتاق

پيام داد و خواست دوباره حرف بزنيم ديروز اومد دنبالم رفتيم دوتايي بيرون بازم حرف زديم.

دوتا شرط خيلي مسخره گذاشته :

١-مهريه حتما ١٤تا سكه باشه

٢-تا ١يا٢سال پيش خانوادش يعني تو اون شهرك زندگي كنيم كه بخاطر وابستگي و شرايط مالي كه براي من خيلي سخته بخام از بهترين جاي شهر برم اونجا.

حالا امشب پررو پررو اين پيامو داده

يه جواب دندون شكن در عين حال مودبانه بگيد بهش بگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بگو خوش گلدی هررری

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔

خواهش میکنم آقای.... مطمئنا خواستگاران دیگه ای هم هستن .امیدوارم موفق باشید .

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

عشق در نگاه اول 🤔 م مودب پور زیاد خونده احتمالا😐

لوئیز:ما داریم بچه دار میشیم.ویرجیل:شوخی میکنی!نه. من رفتم دکتر. این هدیه کریسمس من به توئه.اما تموم چیزی که من لازم داشتم فقط یک کراوات بود!😞
2706