1345
1341
عنوان

جواب اين خواستگار پررو رو من چي بدم؟+اسكرين

| مشاهده متن کامل بحث + 124798 بازدید | 1610 پست

ایده ای برای جواب دادن ندارم

اما این آقای 29 ساله چرا شبیه یسری از دخترایی که رویا پردازی های رمانتیک میکنن رفتار میکنه! 

عشق در نگاه اول برای یه مرد 29 ساله! 

فکر میکردم اولویت های یه آقای 29 - 30 ساله چیزای دیگه ای باشه! 

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جوانه میزنم به روی زخم بر تنم                                 فقط به حکم بودنم، که من زنم، زنم، زنم💙.                   دوست عزیز، کامنت شما نشانه شخصیت و شعور شماست☺️.                                   تیکر رسیدن به هدفم😍
خيلي پرروعه چقدر كوته فكره كه رفته سركتاب گرفته خرافاتي

سرکتاب بهونه است عزیزم.

ایشون به شما علاقمند نیستن همین.

جواب دندان شکن بدی فکر میکنه خیلی ناراحت شدی و لجت گرفته.

یه جواب معمولی بده که بفهمه برات مهم نیست.

به قول دوستمون بگو بدرود.

اگه با نظرم مخالفی                                                    ریپلای نکن بگو واااااا چرا نظر دادی                        وااااااا وقتی نظرت مثل نظر من نیست چرا حرف زدی    واااااااا نظرت اشتباهه                                               واااااااااا این چه حرفیه که گفتی                                   دوست عزیز وااااا گفتنِ تو تاثیری روی نظر من نداره              وااااا گفتن هاتو نگه دار برای خودت.                              نظرات متفاوته اگه تو درست میگی معنیش این نیست که من اشتباه میگم تو زندگی رو از دیدگاه من نمیبینی و منم زندگی رو از دیدگاه تو نمیبینم.                              #انسان_باشیم
چرا جواب ؟؟اشنایی و حرف زدن برای این چیزهاست دیگه .,. جوابدندان شکن بدی فکر میکنه دلت پیشش گیره و ا ...

اگه هم جوابش منفي بود و منو نميخواست ميتونست بگه هم كفو نيستيم و شرايطمون نميخونه

چون همه جوره من سرترم و خودش گفت از لحاظ مالي شما بهترين

ولي اين حرفش قشنگ نيست

آنان كه “عشق" پيدا ميكنند حالشان خوب مي شود و آنان كه "موفقيت" پيدا ميكنند روزگارشان ... اما هيچ كدام موفق نمي شوند ، خوشبختي سهم كساني است كه موفقيت و عشق را توام داشته باشند 🌸❤️زندگي هممون توام از عشق و موفقيت🌸❤️

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350
بهش پیام بده ، ممنون واقعا کار رو برای من راحت کردید ، چند روزه درگیر این بودم چه جوری جواب منفی بدم ...

وای چه خوبه این

این ریشه های پُر جان در عمق تشنه ی خاک این خانه را بسازند اندیشمند و دل‌پاک

شرطای بدی نزاشته خب حقشه بگه ۱۴ سکه و خونه تو شهرک

ولی جواب ندین و مودبانه بگید منم این حس رو نگرفتم و روم نشد بگم.به خانواده سلام برسونید خدانگهدار

دیگه قرار نیست اتفاقی بیفته پ.مخصوصا که شما بر عکس من فرد با خانواده ای هستید.

منظورم اینه التن عصبانی هستید و بزار اروم بشی.بنده خدا چیز بدی نگفته

عشق در نگاه اول 🤔 م مودب پور زیاد خونده احتمالا😐

زننده بود حرفش برام

آنان كه “عشق" پيدا ميكنند حالشان خوب مي شود و آنان كه "موفقيت" پيدا ميكنند روزگارشان ... اما هيچ كدام موفق نمي شوند ، خوشبختي سهم كساني است كه موفقيت و عشق را توام داشته باشند 🌸❤️زندگي هممون توام از عشق و موفقيت🌸❤️
1334

چه پرو 

اصلا پیام حرص دار نده که فکر کنه عصبی شدی 

بگو فعلا اتفاق خاصی نیفتاده بود 

یه خاستگاری ساده بود همین، جواب منم به شما قرار نبود مثبت باشه چون نمیتونستم اصلا با شرایطتون کنار بیام 

والا این پیام اگه برای من میومد تکلیفم مشخص بود..در جوابش مینوشتم حقیقتش شرایط شما هم برای من سخت اومد..منم براتون ارزوهای خوب دارم.موفق باشید و خوشبخت.

چون شما گفتید شرایط مسکنشون با شما جور درنیومد من اینو گفتم عزیزم.

1226

میگه یکی دو سال ولی با توجه به تاپیکای بقیه 

نباید باور کرد

تضمینی نداره 

دوست عزیزی که داری امضامو میخونی کلمه «هیکل» برای توصیف فیزیک یک خانم زیبا نیست بهتره بگیم«اندام» 

بگو ممنون از لطفتون بابت من و خانوادم. اما بهتر نبود اول جواب منو نسبت به خواسته و خواستگاری خودتون میدونستید و بعد اگه جوابم جز نه به خواسته شما بود اینا رو میگفتید؟ حقیقتا کار منو راحت کردید چون منم جوابم منفی بود. موفق باشید

1346