1351
1341
عنوان

جواب اين خواستگار پررو رو من چي بدم؟+اسكرين

| مشاهده متن کامل بحث + 124812 بازدید | 1610 پست

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350

بنویس خداروشکر که خودتون زودتر به این موضوع پی بردید که من علاقه ای به شما ندارم و متاسفانه از نظر سطح فرهنگی خانواده اختلاف زیادی داریم به همین علت ترجیح میدم همینجا این موضوع تموم کنیم موفق باشید

1348

بنويس ممنونم كه كار منو راحت كردين، از وقتي ازتون جدا شدم و برگشتم خونه همش توي اين فكر بودم چجوري بهتون جواب رد بدم كه دلخور نشين، چون واقعا شرايط شما اصلا براي من قابل قبول نبود، و خوب اختلافاتي هم داريم  از لحاظ مختلف كه قابل اغماض نيست، بازم ممنون كه كارمو راحت كردين!موفق باشين، 

1288

جوابشو نده

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزرگی را گفتند راز همیشه شاد بودنت چیست؟گفت:دل بر آنچه نمی ماند نمی بندم؛فردا یک راز است نگرانش نیستم؛دیروز یک خاطره بود حسرتش را نمیخورم؛و امروز یک هدیه است قدرش را میدانم؛👌از فشار زندگی نمیترسم چون میدانم که فشار توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند...💎💎میدانم خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست...ما اولین بار است که بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند...پس به او اعتماد دارم...برای داشتن اینچنین خدایی همیشه شادم...                                  تیکر ب وقت تولد عشقم😍❤ ۹۹.۱.۱۵ دوس دارم تیکر عروسیمم باشه الهی آمین😍 اللهم صل علی محمد وال محمد🙏❤

اشتباه تو این بود که همون موقع که این شرطارو گذاشت ردش نکردی چون  ادم بیشعوری بنظرم رسید بعد خوندن مشخصات

شات رو که دیدم فهمیدم اصلا بحث بیشعوری نیست از اول این شرطارو احتمالا برا این گذاشته که ازت خوشش نیومده و خواسته تو ردش کنی

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
1346