2733
2734

شب روغن نارگیل یا وازلین یا روغن ویتامین ای بزن تا صبح بمونه روش خوب میشه 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم همچین مرضی دارم،همشه وازلین میزنما خشک نیست اما همش درحاله کندن لبامم

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
خیلی بدمرضیه اصلا نمیفهمم دارم چیکارمیکنم

منم همسرم همش تذکر میده اما باز یادم میره یهو بخودم میام لبام زیره دندونمه😑باور میکنی رژی ک میزنم بیشتر از10مین رو لبام نمیمونه😐

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
2738
منم همسرم همش تذکر میده اما باز یادم میره یهو بخودم میام لبام زیره دندونمه😑باور میکنی رژی ک میزنم ب ...

دقیقا منم همینطورم واقعا تاکی میخوایم این رویه رو ا ادامه بدیم😣

لایک نکن دوست عزیز😑متشکرم

کندن لب و مو و پوست کنار ناخن یه بیماریه

عامل اصلیشم اضطرابه

دور دستت یه دستبند بنداز به نشونه اینکه حواستو جمع کنی نکنی

یدونه از این حلقه هایی که واسه تقویت مچه بخر بازی بازی کن هم استرست کم میشه هم ترک عادت میشه

دقیقا منم همینطورم واقعا تاکی میخوایم این رویه رو ا ادامه بدیم😣

نمیدونم والا ب من ک میگن علائمه بیماری هستش،من از وقتی ک یادمه لبامو میکنم پس این علائم چی شد،فکرکنم ی عادته بده همسرم خیلی بدش میاد مخصوصا بیرون.

نمیدونم والا ب من ک میگن علائمه بیماری هستش،من از وقتی ک یادمه لبامو میکنم پس این علائم چی شد،فکرکنم ...

چه بیماری؟؟بیشتر استرسه اینجور که میگن

لایک نکن دوست عزیز😑متشکرم
چه بیماری؟؟بیشتر استرسه اینجور که میگن

استرس هیجان بعضیام میگن مشکل قلب البته  اطرافیان گفتن نمیدونم،اخه من تو حالت کاملا عادی لبمو میخورم یا میکنم ن استرسی ن هیجانی فقط از سره عادت بچه بودم همیشه سره مدادامو میخوردم بعد لبام