2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خیلی زیاااااااد وقتی یه اتفاقی میوفته که ممکنه خیلی خطرناک باشه ولی چون قبلش آیه الکرسی خونده بودم یا چیزی نمیشه یا مثلا درحد یه خراش میشه 

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
یعنی خونه جدا داشته باشین ولی طلاق نگیری

حالاخونه جدا ک میگه پول ندارم و فلان ولی تعهدو ک میتونه بده...میخام اگه برگشتم تواون زندگی محکم کاری کنم بعدبرگردم دلم قرص باشه...به زبون همه میتونن بگن فرصت بده بهم و فلان

حالاخونه جدا ک میگه پول ندارم و فلان ولی تعهدو ک میتونه بده...میخام اگه برگشتم تواون زندگی محکم کاری ...

اره قشنگ فکراتوبکن منم ۴سال پیش قهرکردم رفتم اومدم ولی الان پشیمون شدم فقط بخاطر حرفی که بهم زد بیا جداشیم چون میدونه بخاطربچه هانمیرم گفت بیاجداشیم خیلی دلم شکست پول داره خونه جداکنه گفتم بیا جداکن برو طلاق نمیخوام قبول نکرد

اره قشنگ فکراتوبکن منم ۴سال پیش قهرکردم رفتم اومدم ولی الان پشیمون شدم فقط بخاطر حرفی که بهم زد بیا ...

ن شوهرمن نداره میگم حداقل ماشینی ک باطلاهای من خریدید انداختی زیرپای داداشتو بفروش بخاطرزندگیت ولی میگه ماله داداشمه...تعهدم ک نمیده میگه مردونگیم میره زیرسوال😏اخه من دلمو ب چی این ادم خوش کنم؟؟؟به زبون همه میتونن بگن دوستت دارم و فلان...تازه میگه برگرد بچه بیاربرم میخام ازت بچه داشته باشم😕منم میگم ی ماهه همه فهمیدن ابرومون رفته دیگ ایندفه میخام ی باربراهمیشه تمومش کنم یا برمیگردم یا فوقش طلاقه دیگ

2706