2703
2553

اینحور مواقع چیکاد میکنید من موهامم رنگ کردم اما بازم به دلم نمیشینه قیافم..نمیدونم مشکل کار کجاس فک کنم چشام گود رفته زشت شدم😢

❤تیکر تولد ۲سالگی گل پسرمه👶❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه خودمو خیلی دوس دارم

بعداز ۲سال مبارزه با تنبلی تخمدان با امپول اچ سی جی و قرص لتزول۳۰ مهر ۱۳۹۷ فهمیدم باردارم😍اون روز قشنگترین روز زندگیم‌بود😍یعد فهمیدم تیرویید بارداری گرفتم خیلی حرص خوردن هنوزن قرص میخورم واسه تیرویید😥تا اومد خیالم کمی راحت بشه رفتم سونو ان تی فهمیدم ان تی بچم ۳/۴ هس😢رفتم امینو سنتز🤕اول گفتن بچه ات سالمه خداروشکر خیلی خوشحال شدم😥بعد دوهفته زنگ زدن کروموزوم‌۹ بچه وارونگی داره بیاین ازتون ازمایش خون بگیریم ببینیم خودتونم کروموزوم تون همین شکله😢😢ولی بخاطر هزینه های بالاش و اینکه دیگه تو ۲۰ هفنگی بودم و مجوز سقط نمیدادن نرفتم واسه ازمایش😢دیگه چیزی نمونده تا دخمل گلی من پاشو به دنیا بزاره🤗😍؛دعا کنید دخترم سالم باشه وسالم بیاد بغلم واسه سلامتیش یه صلوات بفرسین ممنون😘.......۱۰ تیر دخترم دنیا اومد خداروشکر سالمه😍😍امان از این دکترا😠
2456

آره....مدل موهامو عوض میکنم...آرایش میکنم....رنگ لاکمو عوض میکنم لباس خوشگل میپوشم

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
2714
مدل آرایشمو عوض می کنم یا چتری میزارم

اصلا چندوقته ارایش میکنم رو صورتم نمیخوابه اصلا به دلم نمیشینه قبلا یه کرمم میزدم کلی خوشگل شدم

الان رژیم گرفتم دوباره چشام گود رفته زشت شدم بین هیکل خوب و قیافه خوب هیکل و انتخاب کردم گفتم فوقش برا زیرچشمم یه کاری میکنم😔

خخخ فک کنم شماام مثل من از بیکاری رنج میبرید😄شوخی کردم😘 اره شده دوس دارم بینیمو عمل کنم شوهرم نمی ...

من از همه جای صورتم راضی ام فقط گودی چشم خیلب اذیتم میکنه 

2706