2410
2553
عنوان

چقدر سخت به خاطر ظاهری که خدا داده محروم باشی 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2118 بازدید | 20 پست
اگه هدفت واقعا نجات جوون آدما باشه هیچ وقت نمیری آگاهی من خودم یه بار رفتم کلانتری انقدر با ادم بد ...

بله میدونم

اما اگه از ادمای درست و سلامت از لحاظ روانی استفاده بشه کم کم درست میشه

من یا هرکدوم از ما که از این وضع ناراحتیم میتونیم به اندازه سهم خودمون تاثیر داشته باشیم دیگه نه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بله میدونم اما اگه از ادمای درست و سلامت از لحاظ روانی استفاده بشه کم کم درست میشه من یا هرکدوم از ...

اره ولی میتونی خیلی کارای دیگه انجام بدی

اینطور محیطا کثیفه مناسب یه خانوم نیس روحیه رو خیلی خشن میکنه یه اتفاقایی میبینی که واقعا آزارت میده

من خودم چند سری رفتم دادگستری یکی دو تا زندانی دیدم حالم واقعا گرفته شد یا مشکلات مردم که واقعا فکرو درگیر میکنه

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2456
کسی که میخواد بره دانشگاه امام باقر باید خیلی رازدارتر و مرموزتر از این حرفها باشه نه اینکه با یه سر ...

این برا وقتیه که وارد محیطش بشی حداقل از الفبای کاراشون آشنا بشی

نه اینکه پشت دیوار وایستی و بگن تو اجازه نداری !! 

وقتی هیچ خانمی رو پذیرش نمیکنن ..