2410
2553

همین امشب فهمیدم برای رفتن به دانشگاه امام باقر باید پسر باشی 

دختر پذیرش نمیکنن 😞😞

و برای استخدامی اداره آگاهی زیر قد ۱۷۰ قبول نمیکنن..

دو تا ویژگی که انتخاب خودم نبوده..

انصافه؟ 😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دانشکده افسری امین رو میگی؟امسال پذیرش داره برای خانوما .منتهابا کنکور

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
2720
غصه نخور شاید خیر و صلاحت  جای دیگه ست اصلا ....

تازگیا فهمیدم چقدر عاشق اینم که جون آدما رو نجات بدم 

یا از کشور و اطلاعاتش محافظت کنم 

کلی تحقیق کردم دربارش فیلم دیدم و حتی میخواستم سال دیگه کنکور بدم ...

تا اینکه تو یکی از سایتا دیدم فقط پسر پذیرش میکنن 😔😔😔

2714
واقعا بايد دنبال كاراي پسرونه باشي حتما

اصولا نباید کارها رو ب دسته ی دخترونه پسرونه تقسیم کرد. اینجوری جلوی پیشرفت خیلی از دختر پسرا تو جامعه مون گرفته شده در حالی ک اگه ی کشور دیگه بودن شاید ب جایی رسیده بودن. کلی میگم منظورم ب اسی نیس

اگه هدفت واقعا نجات جوون آدما باشه هیچ وقت نمیری آگاهی

من خودم یه بار رفتم کلانتری انقدر با ادم بد رفتار کردن که پشیمون شدم به خانوما که به چشم ابزار نگاه میکنن اصلا محلت نمیدن

دادگستری هم که بدتر... حتی کارمندای به درد نخور و هیچ کاره باهات جوری رفتار میکنن که انگار نوکر اونایی

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2706