1265
1292

همین امشب فهمیدم برای رفتن به دانشگاه امام باقر باید پسر باشی 

دختر پذیرش نمیکنن 😞😞

و برای استخدامی اداره آگاهی زیر قد ۱۷۰ قبول نمیکنن..

دو تا ویژگی که انتخاب خودم نبوده..

انصافه؟ 😭

غصه نخور

شاید خیر و صلاحت  جای دیگه ست اصلا ....

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

دانشکده افسری امین رو میگی؟امسال پذیرش داره برای خانوما .منتهابا کنکور

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز❤تاپیک تمام رموز قانون جذب

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1291
غصه نخور شاید خیر و صلاحت  جای دیگه ست اصلا ....

تازگیا فهمیدم چقدر عاشق اینم که جون آدما رو نجات بدم 

یا از کشور و اطلاعاتش محافظت کنم 

کلی تحقیق کردم دربارش فیلم دیدم و حتی میخواستم سال دیگه کنکور بدم ...

تا اینکه تو یکی از سایتا دیدم فقط پسر پذیرش میکنن 😔😔😔

واقعا بايد دنبال كاراي پسرونه باشي حتما

اصولا نباید کارها رو ب دسته ی دخترونه پسرونه تقسیم کرد. اینجوری جلوی پیشرفت خیلی از دختر پسرا تو جامعه مون گرفته شده در حالی ک اگه ی کشور دیگه بودن شاید ب جایی رسیده بودن. کلی میگم منظورم ب اسی نیس

1323

اگه هدفت واقعا نجات جوون آدما باشه هیچ وقت نمیری آگاهی

من خودم یه بار رفتم کلانتری انقدر با ادم بد رفتار کردن که پشیمون شدم به خانوما که به چشم ابزار نگاه میکنن اصلا محلت نمیدن

دادگستری هم که بدتر... حتی کارمندای به درد نخور و هیچ کاره باهات جوری رفتار میکنن که انگار نوکر اونایی

لطفا یه صلوات واسه حاجتم بفرسید😢ممنونم
1226
اگه هدفت واقعا نجات جوون آدما باشه هیچ وقت نمیری آگاهی من خودم یه بار رفتم کلانتری انقدر با ادم بد ...

بله میدونم

اما اگه از ادمای درست و سلامت از لحاظ روانی استفاده بشه کم کم درست میشه

من یا هرکدوم از ما که از این وضع ناراحتیم میتونیم به اندازه سهم خودمون تاثیر داشته باشیم دیگه نه؟

بله میدونم اما اگه از ادمای درست و سلامت از لحاظ روانی استفاده بشه کم کم درست میشه من یا هرکدوم از ...

اره ولی میتونی خیلی کارای دیگه انجام بدی

اینطور محیطا کثیفه مناسب یه خانوم نیس روحیه رو خیلی خشن میکنه یه اتفاقایی میبینی که واقعا آزارت میده

من خودم چند سری رفتم دادگستری یکی دو تا زندانی دیدم حالم واقعا گرفته شد یا مشکلات مردم که واقعا فکرو درگیر میکنه

لطفا یه صلوات واسه حاجتم بفرسید😢ممنونم
1290