2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای نگاه نکن از اصل و بنش خیانت 

کلا ترکیه افتضاحه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
2720
2714
ن بابا فیلمای ماخیلی قشنگه اصلا توش واقعیت موج میزنه

درست ولی واقعا ترکیه خیلی بده 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 

واقعنم سریال های ترکیه ای یه چیز دیگس ایرانی فیلمشونم بدرد نمیخوره

شمارش معکوس برای لمس دستای کوچولوت 😍😍😍😍😍😍😍😍 یه سال شد که منتظرتم کوچولو خدایا دامن هرکی که منتظره سبزشه💚💚💚

شما ترک هستین

شمارش معکوس برای لمس دستای کوچولوت 😍😍😍😍😍😍😍😍 یه سال شد که منتظرتم کوچولو خدایا دامن هرکی که منتظره سبزشه💚💚💚
فیلم برادر تنهایادگارتو دنیای من صادیق سن سانا بنزر طرف دیگر تاحدمرگ کوتوچوچوک اشکهای بی بهش ...

اوووو حالا تصادف میبینم چند قسمته؟؟؟

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
2706