1265
1292

خانما ما واقعا پول نداشتیم تو این گرونی گوسفند واسه تولد دخترم قربانی کنیم حالا خیلی ناراحتشم الان دوماه و نیمشه

فقط کافیه تو برامون بخوای ...اونموقع همه چی تمومه.....

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

1279

هر موقع ک داشتید براش عقیقه کنید عزیزم حتما ک نباید گوسفند کاما باشه بره هم میتونید بگیرید

دوباره قطار دلم افتاد روی ریل جنوب...بعضی از روزها انگار جزو عمر ما حساب نمی شوند...روزهایی که قبل از غروب آفتاب روبروی اروند نشسته ای...این موج ها با تو میخواهند حرف بزنند این صدا صدای موج آب نیست صدای کلنجار رفتن دریاست برای فاش کردن رازهایی که به چشمانش دیده...و تو میبینی که آسمان اروند هم سنگینی می کند...نماز را که خواندی باید بروی کاروان در حال حرکت است و ناگزیر باید بروی دلت را جا می گذاری کنار یادمان شهدای گمنام اروند و می گویی من این دل را به امانت کنارتان می گذارم و می روم...دلاوران دریا دل مراقب دلم باشید من به شهری برمیگردم که کمتر امانت داری چون شما را دارد به شهری که من می روم کمتر پیدا می شود کسی که به آب خروشان اروند خشمگین بزند و طناب را رو به ساحل رها کند  به امید آنکه مهدی فاطمه(عج) انتهای طناب را می گیرد...من به شهری بر میگردم که امام غایبش غریب است ادبیات شهر من با ساحل اروند متفاوت است...شــهدا گاهی نگاهی...    عضویت قبلیم ۹۷/۹/۲۵

میتونید از عالم ش بپرسید  شاید بشه چیزی رو جایگزین کرد 

(09640)

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1323

عزیزم واجب نیست ولی اگر خیلی دلت ناراحته مرغ یا خروس هم میشه. بستگی به جنسیت بچه داره 

هیچ کسی در جهان ،…. هیچ کسی در جهان ،…. ارزش این رو نداره که انسان زندگی خود را بخاطر او خراب کنه …. بخاطر دیگران می شود ساخت ،…… اما بخاطر هیچکس نمی شود خراب کرد …(دکتر فرهنگ هولاکویی) 
1264

تاوان بچه دار شدن ما هم بدبخت گوسفندها باید بدن

ما رسم نداریم که

فقط 36 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘
1290