2737
2734
عنوان

کیا بدون هیچ مشکلی دیر باردار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 13729 بازدید | 141 پست
همون شب عروسی اقدام کردیم الانم ۳سال گذشته ۳تابچه دارم به شوهرم گفتم دیگه بسه اما میگه تا۵نشه بازی ن ...

😑😑😑😑😑😑

قشنگ شرایطتت جواب سوال اسی بودا!!!!!!!  

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
اگه قرص پیشگیری میخورین تا شش ماه احتمال داره باردار نشین

من اینو تو یه تاپیک دیگه گفتم، حرفمو قبول نکردن 😑

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همون شب عروسی اقدام کردیم الانم ۳سال گذشته ۳تابچه دارم به شوهرم گفتم دیگه بسه اما میگه تا۵نشه بازی ن ...

خدا قووووت دلاوررررر😂😂😂 

دم کمر شوهرت گررررم🙈😂😂😂

پیش به سووووی خوش اندامی💃💃💃💃💃💃 قد 167🌺وزن اولیه👈87😬شروع رژیم98/02/03💪💪💪وزن فعلی75☺وزن هدف اول70💪💪💪وزن هدف دوم67😍💪💪💪من میتوااااانم💪💪💪اینم مدرکش 👈❤🌺تاپیک لاغری خانومای 85 کیلویی🌺❤
رحمتون رو گرم نگه داریدباردارمیشید

ميشه بگين چه جوري؟ ممنون ميشم بيشتر توضيح بدين

لطفاً واسه مامان شدنم دعا كنيد ، اما شك ندارم نهايتش زمان ببره ابان سال ٩٨ بايد انتظار بكشم ، تا اون موقعه باردارم ،شايد همين ماه باردار شم ،ولي ميدونم امام حسين حاجتمو ميده ، شك ندارم چون ميدونه جدمه بايد بهم نگاه كنه 😍. من منتظر جوابم امام حسين 🙏
2738

عزیزم ما بعد از یک سال سه ماه بدون مشکل باردار شدم 

الان تو هشت هفته هستم 

وقت داره انگار همه چیز 

دیگ میخاسنیم برا ای یو ای اقدام کنیم 

خدا بزرگه ناامید نشو

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
2706