2726
عنوان

کسی تا حالا کیست داشته؟ خطرناکه؟علائمش چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 196 بازدید | 36 پست
ذخیره تخمدان یعنی چی؟؟ رو چی اثر داره؟؟  من فقط بهم گفتن از بس بزرگه هیچی پیدا نیس ولی احتمال ...

خدا رو شکر

والاه به منم دکتر نوشت آزمایش رو 

یعنی اینکه چقد تخمک هست واسه بچه دار شدن 

جواب آزمایش من زیر یک هست یعنی خیلی کمه

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘
منم درد دادم قرص ویتامین ای میخورم گل مغربی رو هم ی ماه استفاده کردم فقط ولی قرص ای رو هر روز میخورم ...

برا شما هم فیبرو کیستیکه؟یا فقط یه کیسته؟

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا رو شکر والاه به منم دکتر نوشت آزمایش رو  یعنی اینکه چقد تخمک هست واسه بچه دار شدن  ...

خب این همون تنبلیه ک ربطی ب کیست نداره بعضیا این مشکلو دارن گ باعث میشه دیر باردار بشن دکترا موقعی ک بچه بخوای کمک میکنن ک زودتر باردار بشی ولی اینکه تنبلی رفع بشه نمیشه دیگه طب سنتی نشنیدم بتونه کاری بکنه 

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   
2728
خب این همون تنبلیه ک ربطی ب کیست نداره بعضیا این مشکلو دارن گ باعث میشه دیر باردار بشن دکترا موقعی ک ...

نه از تنبلی گذشته دکترم گفت بخاطر کیست اینطوری شده حالا حکیم میگه من میتونم 

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘
نه عزی م فیبرو کیستیکه  هر دو سینه ام فرقشون چیه ؟

فیبروکیستیک کیستهای ریز زیادی تو هر دوسینه است ،اما بعضی ها فقط یدونه کیست دارن که تقریبا بزرگه ،شما هر دو سینتون درد میکنه یا فقط یکیش برامن فقط سینه سمت راستم یه نقطه اش درد داره ،که بخاطر همونم رفتم دکتر ،گفت سالی یبار معاینه بشم

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله
فیبروکیستیک کیستهای ریز زیادی تو هر دوسینه است ،اما بعضی ها فقط یدونه کیست دارن که تقریبا بزرگه ،شما ...

من هردو سینه ام درد میکنه و یدونه توی هر سینه ام دارم وایی من که الان ی ۴ سالی هست نرفتم ولی باید برم