1472
1459

من احتمال خیلی بالا دارم‌ولی بخاطر کنکورم جرعت نمیکنم برم دکتر میخوام یه ۱۵ روز دیگه که کنکور تموم شد برم خطرناک نیست؟چجوریه عمل میخواد؟

کیست چی؟

شمایی که میای میگی پسر بیخوده دختر خوبه کی میخوای بفهمی که شما هم دست کمی از اون ادمایی نداری که داری مسخرشون میکنی اونا مال سال ها پیش بودن وقطعا آگاهی و دانش و علم شون با ما و آدمای این دوره قابل قیاس نیست اما شما خانم یا اقای مدرن باشعور باکلاس و تحصیل کرده شما چرا داری دقیقا همون کار قدیمی ها رو تکرار میکنی؟؟؟چرا مخلوق خدا رو میکوبونی؟کجای خلقت دست داری که میای میگی این افریده خوبه اون افریده بده؟از خدا میخوام اول به امثال شما ها عقل بده بعدم هر فرزندی که افریده میشه با هر جنسیتی سالم و صالح باشه و پدرمادرش تو تربیتش تمام تلاششونو بکنن که بعدا طلبکار این و اون و دختر بودن و پسر بودن نشن کوتاهی های خودشونو گردن بقیه نندازن التماس تفکر التماس ادب 

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

1436

عزیزم  باید سونو بدی بعد دکتر تشخیص میده .۹۹ درصد کیستها بی خطر و قابل درمان هستن .تو استرس نداشته باش و به امتحانت فک کن

❤❤❤❤❤❤❤Coming soooonچند وقته دارم همش امضاهای کاربر هارو میخونم به خدا دلم خون شد چقد منتظر  هستن و انتظار مادرشدنو میکشن .خدایا خیلی ازت خجالت کشیدم  که چقد کم طاقتم .چه ادمهای صبورتراز من وجود دارن .خدایا التماست میکنم .قسمت میدم جان امام حسین .دامن تمام  اینای که صبورانه انتظار مادرشدنو میکشن سبز کن .من راضی ام اخر همه اینا مامان بشم .خدایا خواهش میکنم  معجزه قشنگتو به همه اونای که از صمیم قلب دوست دارن نشون بده امین 
1432
1474

[QUOTE=94148329]من دارم یه کیست ده سانتی تخمدان دارم متاسفانه [/QUOTE 

عزیزم اصلا عمل نکن من داشتم 19 سانتی مجبور شدم عمل کنم گفت احتمال زیاد دیگه در نمیاد بعد یک سال و نیم باز اومد دکترم گفت ال دی بخور یک ماه خوب نشد باز عمل کن من رفتم دکتر طب سنتی یک ماهه از بین رفت تازه بهم گفته یک سال دارو هات ادامه بده دیگه در نمیاد الان 6 ماهی گذشته 

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   
1457