1464
1459
عنوان

کسی تا حالا کیست داشته؟ خطرناکه؟علائمش چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 166 بازدید | 36 پست
لطفا زودتر برو دكتر با قرص خوب ميشه زودي من كيست داشتم خودمو ول كردم ...كيستم تركيد مجبور شدم عمل ك ...

اخه من میترسم جدی باشه مشکلم مامانمم ازین نگران استرسیا

[QUOTE=94148329]من دارم یه کیست ده سانتی تخمدان دارم متاسفانه [/QUOTE  عزیزم اصلا عمل نکن من د ...

مررسی عزیزم خیلی بهم روحیه دادی 

منم یکماهه ال دی میخورم گفت عمل کن ترسیدم نرفتم عمل

الانم مثل شما دارم دارو گیاهی میخورم هفته بعد باید برم سونو حکیم گفته احتمالا با خوردن این داروها کامل از بین میره اگرهم نرفت خیلی کوچیک میشه دوباره یسری دیگه بخوری کامل از بین میره 

قدیمیامی گفتن واسه کسی بمیر که واست تب کنه قدیمیا چه پرتوقع بودن ...من میمیرم ولی خدا نکنه تو تب کنی ...😗😗💑
[QUOTE=94148329]من دارم یه کیست ده سانتی تخمدان دارم متاسفانه [/QUOTE  عزیزم اصلا عمل نکن من د ...

معذرت میخوام میتونم ازتون یه سوال بپرسم

قدیمیامی گفتن واسه کسی بمیر که واست تب کنه قدیمیا چه پرتوقع بودن ...من میمیرم ولی خدا نکنه تو تب کنی ...😗😗💑

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1436
من کیست سینه دارم منظورت کیست سینه ست یا تخمدان 

کیست شما بزرگه؟منم سینه هام فیبرو کیستیکه ،دکتر قرص گل مغربی داد مصرف کنم اما چون حامله شدم نتونستم الانم خیلی درد دارم شما برای دردش چکار میکنید؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اولین کسی که صبح ها به او فکر میکنید فردی مهم است یا او را دوست دارید یا از او متنفرید)
بپرس عزیزم 

شما ذخیره تخمدانت چقد بود؟؟؟؟

مال من در حد خیلی کنه

دکتر گفته باید از روش اهدای تخمک استفاده کنی

ولی حکیم میگه نه اشتباهه من دارو میدم بر میگرده به حد نرمال

کیست شما بزرگه؟منم سینه هام فیبرو کیستیکه ،دکتر قرص گل مغربی داد مصرف کنم اما چون حامله شدم نتونستم ...

منم درد دادم قرص ویتامین ای میخورم گل مغربی رو هم ی ماه استفاده کردم فقط ولی قرص ای رو هر روز میخورم دوز ۲۰۰

شما ذخیره تخمدانت چقد بود؟؟؟؟ مال من در حد خیلی کنه دکتر گفته باید از روش اهدای تخمک استفاده کنی ...

ذخیره تخمدان یعنی چی؟؟ رو چی اثر داره؟؟ 

من فقط بهم گفتن از بس بزرگه هیچی پیدا نیس ولی احتمال 99 درصد یه تخمدونت ک از کار افتاده باید در بیاریم تخمدون دیگه و رحم هم معلوم نیس یعنی داشتم دق میکردم نامزدی بودم ولی خدا رو شکر عمل کردم بعدش دکتر گفت تخمدونات سالم بودن دست نزدیم

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   
1449
ذخیره تخمدان یعنی چی؟؟ رو چی اثر داره؟؟  من فقط بهم گفتن از بس بزرگه هیچی پیدا نیس ولی احتمال ...

خدا رو شکر

والاه به منم دکتر نوشت آزمایش رو 

یعنی اینکه چقد تخمک هست واسه بچه دار شدن 

جواب آزمایش من زیر یک هست یعنی خیلی کمه

منم درد دادم قرص ویتامین ای میخورم گل مغربی رو هم ی ماه استفاده کردم فقط ولی قرص ای رو هر روز میخورم ...

برا شما هم فیبرو کیستیکه؟یا فقط یه کیسته؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اولین کسی که صبح ها به او فکر میکنید فردی مهم است یا او را دوست دارید یا از او متنفرید)
خدا رو شکر والاه به منم دکتر نوشت آزمایش رو  یعنی اینکه چقد تخمک هست واسه بچه دار شدن  ...

خب این همون تنبلیه ک ربطی ب کیست نداره بعضیا این مشکلو دارن گ باعث میشه دیر باردار بشن دکترا موقعی ک بچه بخوای کمک میکنن ک زودتر باردار بشی ولی اینکه تنبلی رفع بشه نمیشه دیگه طب سنتی نشنیدم بتونه کاری بکنه 

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   
خب این همون تنبلیه ک ربطی ب کیست نداره بعضیا این مشکلو دارن گ باعث میشه دیر باردار بشن دکترا موقعی ک ...

نه از تنبلی گذشته دکترم گفت بخاطر کیست اینطوری شده حالا حکیم میگه من میتونم 

1474
نه عزی م فیبرو کیستیکه  هر دو سینه ام فرقشون چیه ؟

فیبروکیستیک کیستهای ریز زیادی تو هر دوسینه است ،اما بعضی ها فقط یدونه کیست دارن که تقریبا بزرگه ،شما هر دو سینتون درد میکنه یا فقط یکیش برامن فقط سینه سمت راستم یه نقطه اش درد داره ،که بخاطر همونم رفتم دکتر ،گفت سالی یبار معاینه بشم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فیبروکیستیک کیستهای ریز زیادی تو هر دوسینه است ،اما بعضی ها فقط یدونه کیست دارن که تقریبا بزرگه ،شما ...

من هردو سینه ام درد میکنه و یدونه توی هر سینه ام دارم وایی من که الان ی ۴ سالی هست نرفتم ولی باید برم