1822
1823

من احتمال خیلی بالا دارم‌ولی بخاطر کنکورم جرعت نمیکنم برم دکتر میخوام یه ۱۵ روز دیگه که کنکور تموم شد برم خطرناک نیست؟چجوریه عمل میخواد؟

پزشک آنلاین متخصص کرونا

توی سایت دکتر ساینا از بهترین پزشکان متخصص آنلاین مشاوره پزشکی دریافت کنید

1825

عزیزم  باید سونو بدی بعد دکتر تشخیص میده .۹۹ درصد کیستها بی خطر و قابل درمان هستن .تو استرس نداشته باش و به امتحانت فک کن

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت مغزبادوم بهم دادی.عزیزی که امضامو خوندی برا نی نی م سالم دنیاد بیاد ی صلوات بفرست منم برات دعا میکنم.عزیز دل مامان  ی هفته بود خیلی ترسیدم ترس از دست دانت دیونم کرده بودخداروشکر صحیح و سالم دارمت تورو خدا تنهام نزار .نمیدونم گل دختری یا گل پسر ولی بدون قدمت رو جفت چشمای منو بابای هست زودی بیا و لبامو خندون کن .دعا خیلی خوبه.بارداریمو مدیون اول خدا بعد دعای خیر شما عزیزان هستم انشالله دامن همه منتظرا به زودی سبز بشه .گل پسر مامان داشتنت بهترین حس دنیاس عاشقانه منتظر امدنت هستیم منو بابای     انشاالله تاریخ ۹.۹.۹۹ میرم خونه جدید و مستقل میشم 
1841

من دارم یه کیست ده سانتی تخمدان دارم متاسفانه 

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مرسی خدا که انقد هوامو داری 😙😙😙😍تیکر رسیدن به آرزو هامه
1826
هر چی زودتر بری بهتره چون کوچیکه با قرص حل میشه...دیربری ممکنه بزرگ شه به عمل برسه

واااای از من اندازه پرتقال بود.ببخشید عملا زایمان کردم تا دفع شد.پتو رو گاز میگرفتم.

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚

[QUOTE=94148329]من دارم یه کیست ده سانتی تخمدان دارم متاسفانه [/QUOTE 

عزیزم اصلا عمل نکن من داشتم 19 سانتی مجبور شدم عمل کنم گفت احتمال زیاد دیگه در نمیاد بعد یک سال و نیم باز اومد دکترم گفت ال دی بخور یک ماه خوب نشد باز عمل کن من رفتم دکتر طب سنتی یک ماهه از بین رفت تازه بهم گفته یک سال دارو هات ادامه بده دیگه در نمیاد الان 6 ماهی گذشته 

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   
1845