2726
عنوان

اگه روی گوشیِ شوهرتون چت غیراخلاقی(بیش ازحد)ببینیدچیکارمیکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 792 بازدید | 58 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم منم مثل دختر خاله شمام ولی من چت عادی دیدم با یه دختر و یه زن هیچی نگفتم صبر کردم تا مدرک جمع کنم جدا بشم چون همسرم با یه زن رابطه جنسی داره با یه دخترم دوسته متاسفانه این ادما واقعا مریضن برام دعا کنید مدرک درستی گیر بیارم و جدا بشم و برم و این لجن رو با هرزه ها تنها بذارم

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
بخشش نداره كه متاسفانه اين آدما ذاتشون مشكل داره يك در ميليون ممكنه متحول بشن كه البته من نديدم تا ...

گلم گفتم اگه قراره ببخشه 

هزار بار همینجا دیدم خانوما چقد راحت میبخشن اون اقا هم رو دار تر میشه 

اگه میتونه حدا شه که قاعدتا جدایی اگه  نه حداقل ملکی خونه ای چیزی و حق طلاقشو بگیره بعد برگرده به زندگی

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
گوشی را از دستش گرفته به حالت افقی نگه داشته سپس گوشی مذکور را به همان حالت شیاف میکنیم واسش😐😐😐 ...

نمیبخشه،،میخوادمدرک درست وحسابی جمع کنه

💔ردشوازکوچه مارخ بنما💔💜یاصاحب الزمان ادرکنی💜
مدرک به همین صورت اسکرین درسته؟ولی خوب ایدی شوهره که مشخص نیست

برا دادگاه اینا نه برا خودش برا ثابت کردم به خانواده ها جمع کنه دادگاه که به مردا سخت نمیگیره

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.

ببین بگو اصلاااا به روش نیاره هااا،قبح کارش میریزه دیگه راحت کارشو میکنه تازه ب دختر خالتم میگه من همینم ناراحتی برو

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

صب کنه فعلا . دست نگه داره . مدرک جمع کنه . یکم دندون رو جیگر بذاره. البته چت مدرک نیس برای دادگاه اگه بخاد طلاق بگیره

خیلی وقت نیس که آدم ریلکسی شدم. دنیا به کاممه. بااینکه سنم زیاد نیس ولی دارم به تک تک آرزوهام میرسم. شایدم به این خاطر هست که دنیارو جدی نگرفتم. سخت گذشت بهم تا فهمیدم منم یه روزی میمیرم.دیگه بعد یه سال مرگم کسی منو یادش نمیمونه. حتی پدرمادرمم دیگه زیاد منو یاد نمیکنن. حتی عشقم. حتی دوستام. دارم به تک تک آرزوهام میرسم چون دل خوشی دارم. این دل خوش رو یکماهه که بهش رسیدم. واسه هیچ چیزی خودمو ناراحت نمیکنم. حرفای مردم رو اگه به کامم نباشه به یه ورم میگیرم. خیلی وقت نیس که دیگه اگه مردم سوالی میپرسن جوابشونو نمی دم یا اگرم بدم کوتاه . چون زندگی من به کسی ربط نداره. خیلی وقت نیس آدمارو میشناسم. تقریبا از روزی که با نینی سایت آشنا شدم خیلی چیزا اومده دستم.  هنوز 20ساله م نشده ولی از یه آدم30ساله بیشتر میدونم. خیلی وقته تحویلم نگرفتن دوروبریام . ولی الان افتادن به پام. دارن پاچه خواریمو میکنن. کی باورش میشه دارن پاچه خواری یه دختر 19ساله شهرستانی رو میکنن؟  آره کسگم خیلی چیزا یاد گرفتم. درس رو دوست ندارم چون فرقی بحالم نکرد. حالمو خوب نکرد. باعث نشد از زندگی چیزی یاد بگیرم. هر کاری دوس داشته باشم میکنم. حرفت حق باشه با جونو دلم قبولت دارم و میگم چشم. حرفت حق نباشه یه گوشم دره یه گوشم دروازه. دنیا قبلنا به کامم تلخ بود . خیلی سخته منی که دوستام سرم جنگ و دعوا داشتن که با کدومشون برم بیرون و با کدومشون حرف بزنم یهو تنها شم. باورت نمیشه اگه بگم از اون چهل پنجاتا دوستی که داشتم یکیشم نموند باهام . دیگه نمیخام هیچ دوستی داشته باشم. چند ساله تنهام .پیشونی خدامو میبوسم که گذاشت من تنها باشم .تنها نمیشدم الان اینهمه خوشبخت نمیبودم. فقط یکماهه فهمیدم زندگی چیه. چجور باید باشم. چیکار باید بکنم. از زندگی چی میخام .کوچیکترین چیزا هم مثل یه فیلم نگا کردن منو خوشحال میکنه. دیگه از آدما خوشم نمیاد . از هیچکی . امیدوارم توام یه روزی به خوشبختی که من دارم برسی.
نمیبخشه،،میخوادمدرک درست وحسابی جمع کنه

بچه داره چند وقته ازدواج کرده

مدرک به همین صورت اسکرین درسته؟ولی خوب ایدی شوهره که مشخص نیست

فکر نکنم اسکرین هارو قبول کنن چون میگن ساختگیه اگه شماره هاشون داره یه برنامه ضبط تماس نصب کنه توگوشی شوهرش وازروی تنظیمات برنامه حالت فعال بودن رو صفحه رو خاموش کنه اگه تماس تلفنی داشته باشه این میشه مدرک درست حسابی

2706