1147
1273

برای دخترخالم پیش اومده،،چتای خیلی بدوافتضاح دیده(ج.ن.س.ی)

خیلی حالش بده،،چیکاربایدکنه ☹️

شمابودیدچیکارمیکردید؟

اینم بگم فعلاداره مدرک جمع میکنه

💔ردشوازکوچه مارخ بنما💔💜یاصاحب الزمان ادرکنی💜

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

آفرین فعلا مدرک جور کنه. مدرک درست حسابیاااااا. بعد همونو بهش بگه و بپرسه چیه اینا؟؟

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو هم یه روز تنهام میذاری فسقلی 😔 ولی من دوستت دارم و سعی میکنم برات مامان خوبی باشم 💓 برای سلامتی و عاقبت به خیری پسر کوچولوم یه صلوات لطفا 🙏

خب شوهرش ی کثافته

💫با تو تقدیرم گره خورد به یه مشت اما و ای کاش،     بعد من مراقب اون خنده های لعنتیت باش،                   بعد من فکر خودت باش ،  🦋                                غصه رسم روزگاه  ...    🌸                                              ما چه باشیم چه نباشیم   ...   ❤️                               زندگی ادامه داره

گوشی را از دستش گرفته به حالت افقی نگه داشته سپس گوشی مذکور را به همان حالت شیاف میکنیم واسش😐😐😐

خاک تو سر همچین مردی اه اه 

سفت بگیره خیلی زیاد اگه قراره ببخشه خیلی سخت و باشرط و شروط ببخشه

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
1334

تاحالا پیش نیومده،اما زبونم لال اگ پیش بیاد بالاخره مرگ حقه

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
گوشی را از دستش گدفته به حالت افقی نگه داشته سپس گوشی مذکور را به همان حالت شیاف میکنیم واسش😐😐😐 ...

بخشش نداره كه

متاسفانه اين آدما ذاتشون مشكل داره

يك در ميليون ممكنه متحول بشن كه البته من نديدم تا حالا

1308

عزیزم منم مثل دختر خاله شمام ولی من چت عادی دیدم با یه دختر و یه زن هیچی نگفتم صبر کردم تا مدرک جمع کنم جدا بشم چون همسرم با یه زن رابطه جنسی داره با یه دخترم دوسته متاسفانه این ادما واقعا مریضن برام دعا کنید مدرک درستی گیر بیارم و جدا بشم و برم و این لجن رو با هرزه ها تنها بذارم

خدایا رگ گردن رو بیخیال بغلم کن که من تو این دنیا جز تو هیچکس رو ندارم خدایا تو رو بحق منجی عالم بشریت کمم کن تا بتونم تمومش کنم بهم جسارت بده بهم قدرت بده خودتت تا حالا پشتم بودی و رسواش کردی برام رسواش کن برام کمکم کن تا خلاصی😢😢
1331