1803
1810

برای دخترخالم پیش اومده،،چتای خیلی بدوافتضاح دیده(ج.ن.س.ی)

خیلی حالش بده،،چیکاربایدکنه ☹️

شمابودیدچیکارمیکردید؟

اینم بگم فعلاداره مدرک جمع میکنه

💔ردشوازکوچه مارخ بنما💔💜یاصاحب الزمان ادرکنی💜

میخوای پوست صورت مثل گل باشه با قیمت خیلی ارزون

1805

خب شوهرش ی کثافته

💫با تو تقدیرم گره خورد به یه مشت اما و ای کاش،     بعد من مراقب اون خنده های لعنتیت باش،                   بعد من فکر خودت باش ،  🦋                                غصه رسم روزگاه  ...    🌸                                              ما چه باشیم چه نباشیم   ...   ❤️                               زندگی ادامه داره

گوشی را از دستش گرفته به حالت افقی نگه داشته سپس گوشی مذکور را به همان حالت شیاف میکنیم واسش😐😐😐

خاک تو سر همچین مردی اه اه 

سفت بگیره خیلی زیاد اگه قراره ببخشه خیلی سخت و باشرط و شروط ببخشه

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
1771

تاحالا پیش نیومده،اما زبونم لال اگ پیش بیاد بالاخره مرگ حقه

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
گوشی را از دستش گدفته به حالت افقی نگه داشته سپس گوشی مذکور را به همان حالت شیاف میکنیم واسش😐😐😐 ...

بخشش نداره كه

متاسفانه اين آدما ذاتشون مشكل داره

يك در ميليون ممكنه متحول بشن كه البته من نديدم تا حالا

1794

عزیزم منم مثل دختر خاله شمام ولی من چت عادی دیدم با یه دختر و یه زن هیچی نگفتم صبر کردم تا مدرک جمع کنم جدا بشم چون همسرم با یه زن رابطه جنسی داره با یه دخترم دوسته متاسفانه این ادما واقعا مریضن برام دعا کنید مدرک درستی گیر بیارم و جدا بشم و برم و این لجن رو با هرزه ها تنها بذارم

سردار علی قاسم دوران نیامد                               علمدار نیامد علمدار نیامد                                         ز بس شبها دم یا رب گرفتی                                                  قرار از عابدان شب گرفتی                                        چه گفتی در شب میلاد زینب                                               که عیدی از خود زینب گرفتی                               شهادت هدیه باری تعالاست                                        چه پاداشی از این مکتب گرفتی                               کجایی مالک اشتر سید علی؟ تو این زمونه ای که همه پشت رهبر رو خالی کردن آقا بهت مینازید و افتخار میکرد😭 چرا ولی امر تو تنها گذاشتی😭  ذالفقار سید علی چرا سید علی رو تنها گذاشت؟ یادمون باشه سردار دلها یکی از سربازان تحت فرمان رهبری بود عمار رهبر بود تو این زمونه بی معرفتی       یادش گرامی  با ذکر فاتحه ای                    شهادت مبارک ذالفقار سید علی 😭
1718