2726
عنوان

بچه ها.بنظرتون عروسی خواهرم چی قراره بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 634 بازدید | 49 پست

مادربزرگ مامانت بوده ما اینجور اتفاق بیفته شیرینی میگیرم وگل میریم‌خونه صاحب عزا اجازه میگیریم بعد عروسی رو برپا میکنیم تو عروسیم وقتیخانواده عزادار بیان آهنگو قطع میکنیم‌دوباره اجازه میگیرم وعذرخواهی میکنیم و بعد دوبارع آهنگ‌میزاریم .امکان نداره تالارو کنسل کنن چون خب برنامه ریزی شده است 

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من پدرم فوت کرد. دو تا از داییمام تا قبل چهلم مراسم عروسی پسراشون بود ما گفتیم بگیرن اما هر دو انداختن بعد چهلم حالا چقدر خسارت دادن من نمیدونم. ولی اون که مادر بزرگته

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2728

حالا خوب واسه خواهرت عروسی میگیرن

عروسی من مادربزرگم فوت شدن تازه چهلم هم درآمده بود باز نداشتم عروسی بگیرم

هنوز تو دلم موند

من چون پدر ندارم عموهام تصمیم می گیرن اونا هم گفتن نه

من نزدیک عروسیم بود و نشد رفتیم تغیردادیم

خردادبود کاملا رایگان

امضامو بخونین.دنیای من همسرم❤❤خدایاخودت پشت وپناهمون باش کاربر قدیمی هستم اما ترکید😲😲همون نسی خانومم😆

وای وای  به نظرم از الان حرمت خانواده تون رو پایین نیارین،به هر حال حتی خواهرتون هم عزادار ه ،حالا کافیه نوه عموی پسر خاله مادرشوهر خواهرت دور از جونس فوت بشه عروسی و کنسل میکنه چون‌فامیل خودش هستن 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
اخییی خییلی سخته خدامادربزگتو رحمت کنه تاریخشو عوض کنید بخاطر احترام‌ب مادرتون

مسله خسارته.واقعا پدر و مادرم خیلی واسه جهیزیه خرج کردن.البته من هنوز نشد با مادرم بحرفم.ولی میخوام بگم شماها ک انقدررر خرج کردین.اینم روش

2706