2726
دقیقا صبح تا ظهر همه کاراشو براش انجام میده . همه با خوشی سر خونه زندگیشون هستن 🙂

اره دقیقا غذا هم میپخت اون اوایل که حالم خیلی بد میشد از بوی غذا.من ی ماسک میزدم  روش ادکلن مورد علاقمو اسپری میکردم بعدم میرفتم تو بالکن تا غذا بپزه و بوش بره

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو نمیتونی بگی برن مطمئنا شدید ناراحت میشن 

بابات و خواهرتم تنها نمیمونن خونشون صد در صد 

بنظرم اگه خیلی وضعت فجیع نیست به مامانت بگو مامان نمیخوام ادیت بشی و بیافتی تو زحمت هفته ای یکی دو بار بیا کارامو بکن غذا هم واست درست کنه بزاره یخچال اندازه دو وعده 

بقیشم حاصری بخورید و ظرفام شوهرت بشوره 

منم ماه سوم استراحت مطلق بودم ولی مامانم نیومد شوهرم غذا از بیرون میگرفت یا حاضری میخوردیم تا بکم بهتر شدم

2728

وای استارتر اصلا برات خوب نیست هی مدام شوهرت ور دلت غر بزنه 

انگار نه انگار که استراحت مطلقی 

اگه تهرانی بگو آلودگی هوا داره خفم میکنه میخام یه هفته بیام خونه شما 

یا بگو از بس تو خونه بودم دلم سیاه شده کاش بریم خونه شما

بعدش که رفتی به هفته مونده زنگ بزن شوهرت بیاد دنبالت

بعد به شوهرت بگو به مامانت بگه بخاطر گل روی مادرزن عزیزم که اذیت نشه برات کارگر گرفتم 💋

دقیقا میفهمم حالتو الان