2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اقا شوهرشو درک کنین😐

هرکی باشه جلو خواهر زنش معذبه!!! حالا بگی هرچقدم ک آدم پایه ای هست و فلان ولی بازم تهش معذبه! حریم خصوصیشه!!! دوس داره بعضی وقتا با زنش راحت باشه خو!!!

اگه خواهر استارتر معذرت میخوام بجا غارت، مراعات میکرد یچیزی! ولی اینی ک استارتر میگه زودی بره خونشون بهتره!

ماشاالله سنی 18 سالشه ولی عقلی 18 ماهس🙄😶 ببخشیدا!

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید
2731
راه حل اول که شوهرم از کار میاد آب و غذا میخواد هم این که دخترم کلاس تابستونه داره نمیتونم برم شهرست ...

وقتی خودت خونه هستی و بالای سر پرستاری راحت‌تر میتونی اعتماد کنی. میتونی هم دوربین بذاری توی خونه، اگر پرستار گرفتی حواسشُ جمع کنه که نباید دست از پا خطا کنه. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
پس بگو برن اینجوری اعصاب خودت به هم میریزه

نمیتونم عزیزم

پدر مادرمو خیلی دوست دارم 

اما خواهرم زیاد جور نیستم بام بد رفتاری میکنه نه فقط با من باهمه اینجوره.

اصلا کوچیک و بزرگ حالیش نیست

2738
نمیتونم عزیزم پدر مادرمو خیلی دوست دارم  اما خواهرم زیاد جور نیستم بام بد رفتاری میکنه نه فقط ...

شما که نه میتونی پدر و مادرت رو بفرستی

نه میتونی پرستار بگیری

نه میتونی شوهرت رو راضی کنی

نه خودت میتونی کارت رو انجام بدی

پس دیگه ما چی بگیم هرچی میگیم نمیشه

ببین باید بالاخره یک راه رو انتخاب کنی رودربایسی رو بزار کنار

منم استراحت مطلق بودم مامانم نمیتونست بیاد پیشم هفته ای دو تا صبح کارگر میومد .مامانمم ماهی ی بار میومد پیشم سر میزد فریزرمو پر میکرد و کارای دیگه که باید خودم انجام میدادم و نمیشد به کارگر سپرد

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
شما که نه میتونی پدر و مادرت رو بفرستی نه میتونی پرستار بگیری نه میتونی شوهرت رو راضی کنی نه خودت ...

چرا خودم میتونم مجبورم کارامو انجام بدم.مشکلی ندارم از این لحاظ

منم استراحت مطلق بودم مامانم نمیتونست بیاد پیشم هفته ای دو تا صبح کارگر میومد .مامانمم ماهی ی بار می ...

دقیقا صبح تا ظهر همه کاراشو براش انجام میده .

همه با خوشی سر خونه زندگیشون هستن 🙂

کاربری قدیمی ام _قبلی برنمیگرده 🙁
2706