2703
2553
فردا میخوان برن که بقیه وسایلاشونو بیارن اگه شوهر بفهمه دیگه واقعا صداش در میاد نمیدونم چکار کنم .

خیلی نرم و توی لفافه به مامانت بگو که دیگه بابا و آبجی چرا خودشونو توی زحمت میندازن، بمونن خونه خودشون. اینطوری هم آبجی راحت‌تره، هم شوهر من معذب نیست! این تیکه رو حتما بگو که مامانت بدونه شوهرت معذبه. یه طوری بهش برسون که بابا و آبجی رو راهی کنه برن. چون اگر موندنشون طولانی بشه، خدای نکرده علاوه بر اینکه خودت این وسط اذیت میشی و بین خانواده و شوهرت گیر میکنی، ممکنه یه سری حرمت‌ها هم بشکنه و از بین بره.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

من به جات استرس گرفتم راستشو بخوای  

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فردا میخوان برن که بقیه وسایلاشونو بیارن اگه شوهر بفهمه دیگه واقعا صداش در میاد نمیدونم چکار کنم .

خو دارم بهت میگم

میگم ب مامانت بگو نمیخوای بابات ب زحمت بیوفته! مظلوم بازی دربیار! بگو دلت نمیاد! 

بعدش بگو با اجیت بفرستش خونشون!

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید
2720

یه راه دیگه هم اینه که اگر همسرت راضی میشه و اجازه میده، به مامانت بگو دلم هوای خونه شما رو کرده، کاش بریم یه مدت اونجا بمونیم. اینطوری هم شما راحت‌تری، هم من حال و هوام عوض میشه.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
نه عزیزم به هیچ وجه من این کارو نمیکنم.شوهرم رو اعصابمه چکار کنم امشب کلی گریه کردم

ی کاری هم میتونی بکنی بگو دلم تنگ شده از بس خونه موندم بریم یکم خونه شما بمونیم اینجوری  ناراحت هم نمیشن ازت 

خدایا شکرت بابت هدیه ات . 
والا لج کرد گفت سیصد تومن مغزیجات گرفتم برات خواهرت همشو تو سه روز خورد گفت فعلا برات نمیگیرم تا برن

حق داره والا😐😂😂

پسته دونه ای سه هزار تومن شده!!!!!

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید
2714
خیلی نرم و توی لفافه به مامانت بگو که دیگه بابا و آبجی چرا خودشونو توی زحمت میندازن، بمونن خونه خودش ...

شوهرمم میگه حرمتها میشکنه..نه شوهرم خسیس نیست اصلا. اما دو شیشه مغریجات و یهو دید خالی شده تعجب کرد

پس به شوهرت بگو یک شمسی خانوم بیاره خونه تا خانوادت برن بگو همون عرضه رو ننه خودت نداره بیاد بپزه په ...

واااا

الکی دعوا راه بندازه ک چی بشه؟؟؟؟؟

الکی فضارو متشنج کنه ک چی بشه؟؟؟؟

اصن ارزش داره همچین حرفایی بزنه؟؟؟؟؟

عجبا

خیلی نرم و توی لفافه به مامانت بگو که دیگه بابا و آبجی چرا خودشونو توی زحمت میندازن، بمونن خونه خودش ...

اها باشه

ولی یه مشکل بزرگی که این وسطه مامانم بابامو نمیفرسته خیلی روش حساسه یعنی یک دیقه هم نمیتونه ولش کنه.

2706