2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
تواین گرونی کی میتونه پسته بخره؟؟؟خوی خورده گرفته‌واس‌خوردن زنش حق داره

بالاخره هر چی...زشته ...شکم چه ارزشی داره آخه که آدم به زبون بیاره

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
زنش بارداره بایدتغذیه خوب بکنه ده بیست تومن نیست ک زرتی بری بخری 

والا لج کرد گفت سیصد تومن مغزیجات گرفتم برات خواهرت همشو تو سه روز خورد گفت فعلا برات نمیگیرم تا برن

2738
فردا میخوان برن که بقیه وسایلاشونو بیارن اگه شوهر بفهمه دیگه واقعا صداش در میاد نمیدونم چکار کنم .

به مامانت بگو فردا که رفتین چند روزی بمونین تا خودم بهتون خبر بدم 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
فردا میخوان برن که بقیه وسایلاشونو بیارن اگه شوهر بفهمه دیگه واقعا صداش در میاد نمیدونم چکار کنم .

اگه بامادرت راحتی یه جوری زیرپوستی بهش بگو. انقدراسترس به خودت وارد نکن‌عزیزم

استارتر واقعن روت میشه ب بابات بگی برو بعد خودت بری خونه اش چن روز بمونی یکم فکر کن . بابا هرچقدر هم ...

نه عزیزم به هیچ وجه من این کارو نمیکنم.شوهرم رو اعصابمه چکار کنم امشب کلی گریه کردم

پس به شوهرت بگو یک شمسی خانوم بیاره خونه تا خانوادت برن بگو همون عرضه رو ننه خودت نداره بیاد بپزه پهن کنه جمع کنه بسابه مامانم داره زحمت میکشه نمیشه که باباو ابجیم ول کنه 

میتونی به ابجیت با خنده بگی خواهر شوهرم انقد به خوراک بارداریم حساسه ناسلامتی باردارما همش نخور بهش بر میخوره 

ماشا..شوهرتم چقد دست و دل باز لقمه مهمون میشموره 

اره اصلا احترام نمیزاره خواهرم به هیچی هم رحم نمیکنه.یبارم محکم زد تو پام 

بخاطر خودت هیچ بخاطر بچت ردش کن بره😐

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید
2706