2726

خب حق داره شوهرت😐

ب مامانت بگو نمیخوای زحمتی گردن بابات بندازی!

با اجیت برگرده خونشون!

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میگه من نمیتونم تا دوماه اینارو تحمل کنم منظورش خواهرم و بابامه گفت خواهرت تمام بادوم پسته هایی که ...

خخخخخخخ

هیچوقت ظاهر زندگی دیگران وبا باطن زندگی خودت مقایسه نکن همه از ظاهر با هم خوب
میگه من نمیتونم تا دوماه اینارو تحمل کنم منظورش خواهرم و بابامه گفت خواهرت تمام بادوم پسته هایی که ...

اووه دیگه لقمه دهن بچه رو چرا میشماره

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

خدایی راست میگه. دوماه😐شما خودت باشی میتونی خانواده همسرت رو تا دوماه تحمل کنی؟

یک ساعت فاصله داریم.بله

خب عزیزم خیلی شرایط سختیه من اگ بودم هم ب شوهرم حق میدادم هم میسوختممممم ک ب خانوادم اینجور میگه. وای بابا خیلی عزیزززززززه قدمش رو سرو و چشمه ولی خودشون باید درک کنن دیگه

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃

😂😂😂😂😂😂

والا کاری ب حرف شوهرت ندارم

من جای تو بودم نمیزاشتم دست ب بادوم و پسته های من بزنه😂😂😂

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید

وااه خواهر منم همسن خواهرته شهرستانن ولی میاد یه ماه میمونه با شوهرمم خیلی جورن

بگو خواهر خودتم باشه همینو میگی 

مگه خواهرت چطوره  از لحاظ رفتار و پوشش

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستین   

این شوهرای عتیقه رو از کجا اوردید چقد سگ نمکه  بگو خاهر مادر خودتم باشن همینی بهونشه چطور روش میشعه پیش مادرت راحت باشه پیش خوهرت نمیتونه دیگه شوهرت میخواد نهایت با رکابی و شلوارک باشه خوب باشه مردم تو خیابونا همینن بهش رو نده اونا برن پس کی به بابا و ابجیت برسه انقد رو دادید به شوهراتون 

حالا من باردارم شوهرم میگه ابجیتو بیار تنها نباشی هواتو داشته باشه من سرکارم دلم پیشت نمونه 

عصابم بهم ریخت 

2706