1351
1353

الان ماه هفتم حاملگی هستم .پدر مادر و خواهر ۱۸سالم یک هفته س که اومدن خونمون..چون دکتر بهم استراحت مطلق داده مادرم اومده کمکم کنه از شهرستان اومدن . 

دیگه امروز شوهرم صداش دراومده که من نمیتونم تحمل کنم و جلو خواهرت راحت نیستم. مامانت میخاد بمونه قدمش رو چشم بمونه کمک کنه اما خواهرت و بابات برن..میگه با زبون خوب بهشون بگو😭من الان چکار کنم واقعا موندم این وسط

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

میگه من نمیتونم تا دوماه اینارو تحمل کنم

منظورش خواهرم و بابامه

گفت خواهرت تمام بادوم پسته هایی که برات گرفتم همشو خورد

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

حق داره یه جورایی

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
1350

اگر ناراحت نمیشید،شوهرت راست میگه،خب پدر و خواهرت برای چی موندن

کانال تل گرام دارم،با عنوان عاشقانه 🥰🥰🥰متن،شعر،عکس پروفایل،آهنگ،لطفا عضو بشید،پشیمون نمیشید.اینم آدرسش:@axneveshteh70 .قدمتون سر چشم😘😘😘
1348
1308

خب حق داره شوهرت😐

ب مامانت بگو نمیخوای زحمتی گردن بابات بندازی!

با اجیت برگرده خونشون!

🌷🌷🌷🌷من کنت مولاه، فهذا علی مولاه🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷فقط حیدر امیرالمومنین است🌷🌷🌷

چی بگم ؟!

کاش  از قبل با مادرتون هماهنگ میکردید 

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
میگه من نمیتونم تا دوماه اینارو تحمل کنم منظورش خواهرم و بابامه گفت خواهرت تمام بادوم پسته هایی که ...

خخخخخخخ

هیچوقت ظاهر زندگی دیگران وبا باطن زندگی خودت مقایسه نکن همه از ظاهر با هم خوب
1335